Favore.plForumPozostałe tematy

Sposoby na skuteczne suszenie prania?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na skuteczne suszenie prania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • klikor 19 sie 2013, 11:40
    Jakie macie macie opcje? Bo jak wiadomo w zimie i na jesieni ciężko ogarnąć? Nie raz potrafi śmierdzieć jak nie doschnie w odpowiednim czasie.
    Cytuj
  • basker 19 sie 2013, 14:34
    Zbyt wysoka wilgotność powietrza sprzyja astmie, katarowi siennemu i innym alergiom, ponieważ ułatwia rozwój roztoczy kurzu domowego i wzrost pleśni. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem do domu jest suszarka kondensacyjna lub pralko suszarka aby zaoszczędzić przestrzeń.
    Cytuj
  • aniechto 30 sie 2013, 12:50
    Nie wyobrażam sobie suszenia prania w mieszkaniu w bloku bez [url=http://]pralko-suszarki[/url]. To jak dla mnie jedyne najskuteczniejsze rozwiązanie no i oszczędność miejsca bo dwa urządzenia w jednym.
    Cytuj
  • boa 27 wrz 2013, 16:02
    Prać trzeba - tego nie wyeliminujemy. Suszyć też. Rozwiązaniem może być elektryczna [url=http://]suszarka do ubrań[/url], ale jak wiadomo nie każdy może sobie na to pozwolić. Dlatego podstawą jest dobra wentylacja (kratka z wiatraczkiem elektrycznym). Dobrze jest regularnie wietrzyć mieszkanie i zaopatrzyć się np. w pochłaniacz wilgoci, który postawimy w pomieszczeniu, gdzie suszymy pranie.
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 14:48
    Jeżeli chcemy skutecznie wysuszyć pranie, to warto zadbać o dobry przewiew w mieszkaniu.
    Cytuj
  • Meggi85 25 cze 2014, 16:07
    Ja jestem wygodnicka i mam suszarkę do prania Elektroluxa. Mam czujnik wagi, no i opcję "prasowania". Jak dla mnie to najszybszy i najłatwiejszy sposób i wart uwagi, bo i czas i miejsce oszczędzamy.
    Cytuj
  • Natsan 10 mar 2015, 13:02
    Najlepiej to wywiesić na dworzu czy balkonie przy wietrze - 20 minut i nie ma o czym. Ewentualnie jak się nie ma takich możliwości dobrze pomyśleć o dobrej wentylacji w łazience czy suszarni. Jak masz dobre nawiewniki to powinno przynajmniej przyspieszyć proces schnięcia przy zakupie warto szukać takich modeli w Sawpol mają tego całkiem sporo do wyboru więc z tym nie powinno być żadnego problemu.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum