Favore.plForumPozostałe tematy

Sztuczne kwiaty na groby

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sztuczne kwiaty na groby

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Ewa119 11 paź 2012, 19:04
    Gdzie kupie w przystepnej cenie sztuczne kwiaty do wiązanek i do wazonów na groby , głownie chryzantemy mnie interesują
    ale naturalnie wyglądające , takie "mało sztuczne" przymrużenie oka
    Cytuj
  • faworytowy 15 paź 2012, 10:09
    Ewo jeśli chcesz do kwiaciarni ,kupisz w każdej odpowiedniej Hurtowni, jeśli potrzebujesz tylko dla siebie na rodzinny grób, sztuczne kwiaty kupisz w każdej kwiaciarni. Nie wiem o co Ci chodzi.? Sztuczne wiązanki, czy kwiaty, wiaruszki, stroiki dłużej się trzymają i na okres zimowy są super. W tej chwili przed Wszystkimi świętymi, każda kwiaciarnia jest tym zasypana, mimo, że posiadają również i żywe chryzantemy cięte jak i w doniczkach. A cena zależy od każdego właściciela kwiaciarni, w zależności po ile płacił w Hurtowni.
    Cytuj
  • Natalia33 23 paź 2012, 14:05
    W kwiaciarniach jest drogo , lepiej kupić w jakiejś hurtowni albo na allegro
    Tutaj masz np wiele kwiatów sztucznych bardzo ładnie wyglądają
    Mam nadzieję, że pomogłam
    Cytuj
  • faworytowy 29 paź 2012, 16:14
    Na allegro też, ale może jeszcze przejrzyj sobie te dwa linki. .Ale z tego co wiem, zresztą mam znajomka,który takie kwiaty kupuje w Hurtowniach i jest zadowolony. Zresztą prowadzi kwiaciarnię i kupuje tego w większych ilościach. Twierdzi,że wychodzi na swoje. Jest po prostu usatysfakcjonowany. uśmiech Pozdrawiam.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum