Favore.plForumPozostałe tematy

Tania w utrzymaniu drukarka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tania w utrzymaniu drukarka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • faworytka51 29 sie 2019, 19:25
    Jakie polecacie modele żeby potem można było tanio drukować? Czy warto kupować drukarkę brother?
    Cytuj
  • anastazja4390 21 paź 2019, 23:44
    Ja jestem zadowolona z L1110 od epsona, na tą drukarkę jest teraz nawet promocja w formie cashacku, producent oddaje kasę, tylko trzeba się u nich na stronie zarejestrować i dołączyć paragon. Jeżeli chodzi o urządzenie to póki co jest bezawaryjne i szybkie, dobre gabaryty, solidny sprzęt, ale w dobrej cenie. Na potrzeby domowe jest ok. z drukarką dostałam zapas tuszów, także na rok drukowania na pewno mi wystarcza.
    Cytuj
  • aleksis 22 paź 2019, 11:16
    brother ma bardzo fajne urządzenia wieelofunkcyjne, opłaca się kupić bo szybko wypuszczają zamienniki do ich modeli i drukarki dobrze je tolerują, jak laserowa to np. L2532DW, na pewno activejety są do niej
    Cytuj
  • adela42 28 paź 2019, 21:05
    Ważne, żeby drukarka była tania w eksploatacji, w tej kwestii epsony są najlepsze.
    Cytuj
  • iwona07 30 paź 2019, 11:17
    Nie zawsze cena idzie w parze z jakością drukarki, to trzeba mieć na uwadze. Ja bym celowałam w średnią półkę cenową. Można znaleźć dobrej jakości drukarkę, która jednocześnie nie kosztuje kilku tysięcy złotych.
    Cytuj
  • truska 15 lis 2019, 23:33
    iwona07 napisał:Nie zawsze cena idzie w parze z jakością drukarki, to trzeba mieć na uwadze. Ja bym celowałam w średnią półkę cenową. Można znaleźć dobrej jakości drukarkę, która jednocześnie nie kosztuje kilku tysięcy złotych.
    to na pewno, lepiej kupić właśnie coś pośredniego ale wcześniej się zorientować czy są do tego modelu w ogóle zamienniki żeby nie mieć niespodzianki
    Cytuj
  • tumi 10 kwi 2024, 13:57
    Ja mam http://www.intedu.pl/modele-urzadzen-wielofunkcyjnych/ dobrze wybrałem.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum