Favore.plForumPozostałe tematy

Tresura psa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tresura psa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Raciborzanka 6 wrz 2012, 14:14
    Mam małego pieska, radość mojego życia. Ale gdy poszłam do pracy zaczęły się problemy, wyje od momentu mojego wyjścia aż do powrotu z pracy. Serce mi pęka że muszę go zostawić samego, ale pracować też muszę. Najgorsze jest to , że pracuję na 3 zmiany. Mało że on się męczy , to jeszcze dokucza to moim sąsiadom.

    Miałam już skargi od wszystkich sąsiadów , nawet z innego bloku, nie wiem co mam zrobić, bardzo kocham mojego pupilka i nie wyobrażam sobie abym miała go komuś oddać. A żeby było mi jeszcze ciężej , sąsiedzi donieśli na mnie na policję , że mój pies nie daje spać po nocach. Panowie nie byli wyrozumiali a nawet bardzo niemili i nakazali mi coś zrobić z pieskiem , albo pogadają już na ostro.

    Proszę o pomoc , boję się że mogą skrzywdzić mojego pupilka. Jak mogę mu pomóc, czy jest sposób na to aby zrozumiał że ja wrócę i nie zostawię go ?.
    Cytuj
  • Swojezdanie 13 mar 2013, 9:42     (ostatnio zmieniony przez autora 13 mar 2013, 9:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Współczuję niewyrozumiałych sąsiadów - w takich sytuacjach jeszcze bardziej doceniam to, że mieszkam w domku jednorodzinnym... Małe psiaki tak mają, nasza suczka pod nieobecność domowników wydrapała nam całą farbę i tynk ze ściany w przedpokoju, jak miała jakieś 5 miesięcy to się uspokoiła, wyrosła z tego.
    Cytuj
  • zott 3 cze 2013, 8:56
    ja jak miałam problemy z psem to byłam zmuszona zapisać go na tresurę. Strasznie było mi z tym ciężko bo nie miałam swojego pupila 2 miesiące. Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to zobacz [url=http://www.mojpies.com/]Poznaj i zrozum swego psa [/url]
    Cytuj
  • 4 cze 2013, 20:11
    Ja czytałem kiedyś na forum ezoteryczne, że takiego uczono kiedyś psa tresury poprzez hipnozę uśmiech
    I podobno to działało uśmiech wielki uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 14:20
    Myślę, że warto byłoby abyś zagłębiła się nieco fachową literaturę i zaczęła jakoś szkolić swojego psiaka.
    Cytuj
  • Ecia 6 paź 2014, 13:52
    My mamy młodego psiaka, ale po prostu czytamy o tresurze, w sieci jest masa pomocnych materiałów
    Cytuj
  • june45 7 paź 2014, 12:10
    Możesz też zwrócić się do psiego psychologa uśmiech
    Cytuj
  • adamm85 27 lis 2014, 13:57
    Taka tresura dużo daje, psiak też raczej przychylnie jest nastawiony do nauki. Czasami trzeba go trochę bardziej przekonać ale nie ma rzeczy niemożliwych
    Cytuj
  • Uzanka 4 gru 2014, 8:30
    Mój jak był mały też bardzo wył na początku, ale z czasem mu przeszło uśmiech Zrozumiał, że zawsze wracam do domu i musi grzecznie czekać. przymrużenie oka
    Cytuj
  • koonik 4 gru 2014, 14:43
    W przypadku psa najważniejsza jest przede wszystkim wytrwałość
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum