Favore.plForumPozostałe tematy

Usługi kurierskie jakie wybrać??

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Usługi kurierskie jakie wybrać??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • kubakos 14 sty 2017, 22:06
    Witajcie posiadam mały sklep internetowy z częściami elektronicznymi. Potrzebuję jakiegoś w miarę taniego kuriera, bo u mojego obecnego przy większej ilości paczek wychodzi naprawdę drogo. Czytałem coś o brokerach kurierskich, słyszeliście może o czymś takim? Podobno jest taniej. Gdzie znajdę te firmy?
    Cytuj
  • gieniek 14 sty 2017, 22:22
    Chyba najłatwiej wysłać zapytanie o ofertę do wielu firm http://www.favore.pl/dodaj-zlecenie
    Zbierzesz kilka ofert i wybierzesz najkorzystniejszą
    Cytuj
  • Lord10 17 sty 2017, 12:00
    u brokerów kurierskich ceny są zazwyczaj dużo niższe niż u tradycyjnego kuriera, K-EX ma często dobre ceny u brokerów, zobacz cennik na http://www.wysylajtaniej.pl/?akcja=cennik tu są najtańsze paczki K-EX'a. Jak prowadzisz sklep to powinno Ci się przydać, zdecydowanie taniej wyjdzie u takiego brokera kurierskiego jak ten, szczególnie jeżeli dużo paczek wysyłasz.
    Cytuj
  • kubakos 17 sty 2017, 13:56
    Lord10 dzięki za odpowiedź przejrzałem ofertę i cennik tego brokera wysyłaj taniej i wygląda nawet ok 12zł za paczkę 5kg to nie tak dużo. A nie wiesz może jak z jakością, bo zależy mi żeby to szybko docierało do klientów?? Wysłałem również zapytanie o ofertę tak jak radził gienek i zobaczymy może jeszcze coś ciekawego się trafi
    Cytuj
  • kubakos 23 sty 2017, 14:12
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi jednak zdecydowałem się na to wysylaj taniej. właśnie wysłałem 2 paczki dla klientów i raczej pozostanę przy tym brokerze bo jest najtańszy na chwilę obecną
    Cytuj
  • Lord10 25 sty 2017, 14:33
    No widzisz to dobrego brokera Ci poleciłem, z jakością u nich dobrze co pewnie sam się przekonasz uśmiech
    Cytuj
  • zonik 4 paź 2017, 13:51
    Ja przy przesyłkach korzystam z lokalnego brokera z pod znaku owcy. Udało mi się wynegocjować całkiem sympatyczne rabaty uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 30 paź 2017, 19:28
    Ja zamawiam przez furgonetkę, najczęściej wybieram dpd, sprawdzeni, nigdy się nie zawiodłam...
    Cytuj
  • piotrek56 30 kwi 2018, 20:43
    Ja korzystam z epaka i dhl i jestem zadowolony.
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2018, 15:10
    Dhl ma całkiem wysokie ceny, jak patrzę to póki co konkurencyjne ceny ma dpd, no i k-ex, obecnie geis... tylko że znowu geis często nawala...
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum