Favore.plForumPozostałe tematy

W jakiej dzielnicy Warszawy zamieszkać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W jakiej dzielnicy Warszawy zamieszkać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • tyrion 6 lut 2015, 8:40
    Mam pełną dowolność w wyborze miejsca, gdzie kupię mieszkanie, bo pracuję w domu. Możecie mi doradzić, która z warszawskich dzielnic byłaby najlepsza? Ładna, spokojna i przyjazna?
    Cytuj
  • erykit 6 lut 2015, 10:50
    Białołęka, Bielany czy Targówek. Każda z tych dzielnic jest wprawdzie oddalona od centrum ale za to powstaje tam bardzo wiele nowych, ładnych inwestycji deweloperskich o dobrym standardzie. Jest jednocześnie cicho oraz spokojnie. Sklepów sporo, galerie handlowe też się znajdą. W centrum i tak czesto się nie bywa tak wiec nie musisz koniecznie mieszkać w dzielnicy obok. Szczególnie,ze masz ten komfort,że możesz pracować w domu.
    Zerknij sobie na stronę: http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-warszawa/ - znajduje się na niej zestawienie wszystkich inwestycji deweloperskich jakie obecnie są realizowane w Warszawie.
    Cytuj
  • jackowskyy 15 gru 2020, 19:08
    warto też wziąć pod uwagę okolice Warszawy, mi się podoba inwestycja home premium, oni budują w Ożarowie Mazowieckim, całkiem fajnei się zapowiada ta nowa inwestycja przy ul. Korfantego
    Cytuj
  • jeff22 29 maj 2021, 20:12
    zdecydowałeś się na zakup? Patrzyłem te mieszkania, widziałem że mają jeszcze kilka mieszkań narożnych w swojej ofercie, każde ma balkon, duże okna praktycznie od podłogi do sufitu
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Kody za free
Następna: walentynki