FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Garaż blaszany

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wandajacek 10 lis 2013, 22:55
    Mam zasadnicze pytanie: czy przyklejenie styropianu na piankę będzie trwałe czy też jest odpowiedni klej do styropianu i blachy ???
    Cytuj
  • mp-bud 11 lis 2013, 8:27     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Pierwszy sposób to "klej kontaktowy" firmy Soudal. Droższe rozwiązania to kleje poliuretanowe, dwukomponentowe producenci: Atlas Systems Brzeg, Polichem Poznań, Interchemoll Oborniki. Proszę pamiętać o dokładnym wykonaniu - czyszczeniu blachy itp. Blacha to ciężki temat ze względu na jej odkształcalność w przypadku różnic temperatur.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • dekoboko 13 lis 2013, 11:21
    Najgorsza jest właśnie wspomniana różnica temperatur, blacha reaguje na nią bardzo mocno.
    Cytuj
  • mrozik00 31 lip 2015, 10:49
    może mi pomożecie w kwestii garażu właśnie. chciałbym sam go wykonać, ale nie wiem, z jakiego materiału można to zrobić, czy wystarczy taka blacha nierdzewna? czy raczej inny rodzaj blachy się w tym wykorzystuje?
    Cytuj
  • mp-bud 31 lip 2015, 17:53
    mrozik00 napisał:może mi pomożecie w kwestii garażu właśnie. chciałbym sam go wykonać, ale nie wiem, z jakiego materiału można to zrobić, czy wystarczy taka blacha nierdzewna? czy raczej inny rodzaj blachy się w tym wykorzystuje?
    Blacha nierdzewna odpowiedniej grubości to dobry chodź dosyć drogi pomysł. Lepiej użyć blachy trapezowej ocynkowanej.
    Cytuj
  • mrozik00 3 sie 2015, 12:48
    Dziękuję bardzo za podpowiedź, czyli raczej zainwestować w blachę ocynkowaną? Cos takiego tez jest tam, gdzie mam zamiar zamówić.
    Cytuj
  • kosmiczna 23 lis 2015, 13:50
    My też coraz częściej jednak myślimy o garażu blaszanym bo można go postawić szybko i właściwie
    wychodzi dużo taniej niż gdyby się miało go wymurować.

    A jak autor jest w garażu to też dla nas jest ogromna wygodna, bo zimą nie trzeba odśnieżać a latem mamy chłodno w samochodzie więc same plusy.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum