Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak handlować fotowoltaiką?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak handlować fotowoltaiką?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 21 kwi 2021, 10:50
    Czy ktoś z Was działa w tej branży? Jak to ogarniacie? Głównie interesuje mnie temat obsługiwania klientów w całej Polsce. Macie jednego partnera, który wszystko ogarnia? Chodzi o punkt widzenia osoby, która w tym wszystkim pośredniczy, w sensie - jak to zorganizować, aby dać ludziom jakość i sensownie zarobić?
    Cytuj
  • Glinka 26 kwi 2021, 18:34
    Tak, mam umowę z ecopartner.co/partner2 i przez nich to wszystko przechodzi. Moim zdaniem to zdecydowanie najlepszy kierunek i warto tak do niego podejść, ale oczywiście to sami musicie przeanalizować.
    Oceńcie, jak to widzicie i dopasujcie rozwiązania. Tutaj zaleta jest taka, że dla każdego możesz dopasować coś sensownego.
    Cytuj
  • zylek 27 kwi 2021, 10:56
    Tak wstępnie też mi się wydaje, że ten model jest zdecydowanie trafiony i przynamniej mnie odpowiada - z założenia. A jak to wygląda w praktyce? Czy rzeczywiście korzysta się z wielu wykonawców? Masz klientów w całej Polsce? Jak to dokładnie przebiega?
    Cytuj
  • Glinka 7 maj 2021, 11:46
    Dokładnie tak. Nie władowali do tego tysiąca nieprzydatnych opcji, tylko kilka rozwiązań, które faktycznie powinny się przydać. Tzn. w moim przypadku to jest taki zestaw, który jest OK. A czy inni potrzebują czegoś innego, to już też inna kwestia.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: okap jaki wybrać?