Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak najlepiej łączyć panele podłogowe z terakotą ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak najlepiej łączyć panele podłogowe z terakotą ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • favoregaja11 7 mar 2012, 17:34
    Niedawno kupiłem swoje wymarzone lokum , nastąpiła
    odbiór mieszkania, ale "kłopoty" dopiero się zaczęły.
    Wykończenie wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje.

    Obecnie mam problem jak najlepiej połączyć terakotę i panele podłogowe po dość ostrym łuku.

    Jak to wygląda u was?

    Dodam tylko że listwy które można kupić nie wyginają się aż tak jak potrzebuję. smutny
    Cytuj
  • Inspektor_Budowy 9 mar 2012, 14:37
    Być może potrzebujesz listwy które są bardziej giętkie typu lab.
    Cytuj
  • kifonda 6 sie 2015, 21:35     (ostatnio zmieniony przez autora 7 sie 2015, 19:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Też myślę, że inne listwy rozwiążą problem. U mnie ta [url=http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/plytki-scienne-podlogowe-i-elewacyjne.html]teraktora[/url] jakoś była łatwiejsza w ułożeniu...
    Cytuj
  • 7 sie 2015, 16:57     (ostatnio zmieniony przez autora 7 sie 2015, 17:01, w całości zmieniany 1 raz)
    favoregaja11 napisał:Niedawno kupiłem swoje wymarzone lokum , nastąpiła
    odbiór mieszkania, ale "kłopoty" dopiero się zaczęły.
    Wykończenie wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje.

    Obecnie mam problem jak najlepiej połączyć terakotę i panele podłogowe po dość ostrym łuku.

    Jak to wygląda u was?

    Dodam tylko że listwy które można kupić nie wyginają się aż tak jak potrzebuję. smutny
    Listwy to lipa i stosują je wtedy jak raz: nie mają pojęcia jak połączyć bez listew, dwa nie mają sprzętu profesjonalnego do cięcia drewna laminowanego, a więc poniekąd też nie mają pojęcia o robocie.
    Teraz tylko listwy ratują sytuację a jakie by one nie były to i tak po roku no może dwóch jak Masz dobry podkład i się wcześniej nie ugniecie będą się ruszać a wyglądu to i tak nie będzie miało. Dochodzi jeszcze prężenie jak łuk jest osty. Ktoś doradza listwę lab - nie ma pojęcia do czego ta listwa służy - na pewno nie do łuków. Proponuję listwę do łuków D14P . Należy pamiętać o doborze listy do grubości ceramiki.

    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Ostrzeżenie