Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki zmiękczacz wody?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki zmiękczacz wody?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sukcesywna 10 maj 2013, 21:10     (ostatnio zmieniony przez autora 5 lip 2013, 13:02, w całości zmieniany 2 razy)
    Ostatnio oddałam do analizy próbkę wody i wyszło, że zawartość wapnia i magnezu znacznie przewyższa normę. Co by się w zasadzie zgadzało, bo mamy w domu duży problem z osadem i kamieniem na armaturze. Przyjaciel poleca mi takie urządzenie miekczacz waterfilter denver - nie ukrywam, że wizualnie bardzo mi się podoba, ale wiadomo... nie o to tutaj chodzi. Chciałabym mimo wszystko, by to był zmiękczacz kompaktowy (nie osobne butle). Cena tego zmiękczacza też w zasadzie względna.
    Cytuj
  • kolseb 11 cze 2013, 1:19
    Twarda woda to problem wielu gospodarstw domowych czy firm. Dobre urządzenia do zmiękczania wody ma firma Proeko - sprawdź produkty pod tym linkiem, na ich stronie jest szczegółowy opis. Korzystaliśmy z ich usług w naszej firmie i od tamtej pory nie mamy żadnych problemów z wodą. Na pewno zawsze warto zapytać, które urządzenie będzie najlepsze do twojego przypadku i ile będzie kosztować taka instalacja.
    Cytuj
  • Sukcesywna 5 lip 2013, 13:03
    Jednak zdecydowaliśmy się z mężem zainwestować w tego - jak na razie jestem bardzo zadowolona przymrużenie oka
    Cytuj
  • Sukcesywna 17 mar 2014, 16:09
    Po roku użytkowania powiem wam, że to była świetna inwestycja! Kupiliśmy [url=http://www.krainawody.pl/406-zmiekczacz-waterfilter-denver-30.html]w tym sklepie[/url], ale może można gdzieś znaleźć taniej (?) nie wiem. Nie chcę robić niepotrzebnej promocji, ale uwierzcie mi - osad z armatury, czajnika itp. zniknął! Mam nadzieję, że na zawsze :-) Buziaki!
    Cytuj
  • kapciorek 22 sty 2015, 9:31
    O tak, ja również jestem bardzo zadowolona z domowego filtra. My mieliśmy bardzo zażelazioną wodę i zostawało dużo osadów. Niestety stary filtr z wkładami sobie z tym nie radził, więc w końcu kupiliśmy profesjonalny filtr do oczyszczania wody od aqva-system i problemy się skończyły. To cudo ma naturalne złoże filtracyjne, więc woda jest czysta i zdrowa.
    Cytuj
  • goplaneczka 26 sty 2015, 17:23
    tu można przeczytać: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-dzbanek-filtrujacy/695/ jaki dzbanek warto wybrać przymrużenie oka
    Cytuj
  • romanq100 21 kwi 2021, 15:51
    Polecam dodawać sodę kalcynowaną
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: baterie nawannowe