Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kamień dekoracyjny na ścianie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kamień dekoracyjny na ścianie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pattbrzez 25 lis 2013, 19:30
    Czy ktoś z Was ma jakiś kamień dekoracyjny u siebie? Zabrał Wam on po położeniu trochę przestrzeni? Pokój nie wydaje się mniejszy np? Bardzo proszę o opinie, podoba mi się jeden z bruk betu i prawie jestem zdecydowana, ale cały czas mam jakieś "ale"...
    Cytuj
  • mp-bud 25 lis 2013, 19:38     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:14, w całości zmieniany 1 raz)
    Piękna sprawa - polecam. Do tego kamień - elegancja w pełnym wydaniu. Nie jakieś gipsowe podróby - imitacje.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • sylgrz 26 lis 2013, 12:58
    Ja mam Klinkieryt, zamawialiśmy w bruk becie. Wybrałam takie w kolorze piaskowca, ale ze specjalnymi przebarwieniami gdzieniegdzie. Położyliśmy sobie to w kuchni, między szafkami, a półkami. Wygląda świetnie, wszystkich ta ściana w kuchni zachwyca.
    Cytuj
  • Golek21 26 lis 2013, 19:03
    Oczywiście kamień nie wszędzie pasuje, ale jeśli chodzi o mnie, to jak najbardziej polepszył efekt pomieszczeń w domu i nie zabrał niczego z powierzchni.
    Cytuj
  • 26 lis 2013, 19:40
    Świetnie wygląda uśmiech
    Polecam na schodach, w salonach i korytarzach
    Cytuj
  • Swojezdanie 4 gru 2013, 9:56
    Mnie się bardzo podoba kamień "rzucony" na ścianę w salonie, za kanapą. Z odpowiednim oświetleniem daje niesamowity klimat, sama chcę coś takiego u siebie w salonie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum