Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kran z wyciąganą wylewką

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kran z wyciąganą wylewką

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marcinbee 16 paź 2018, 22:39
    Zastanawiam się nad wymianą kranu tradycyjnego w kuchni na taki z wyciąganą wylewką.
    Chciałbym się zapytać: czy taki kran, przez to że się niem można posługiwać na wszystkie strony, nie przecieka? z tą wylewką nic się nie dzieje?
    Wiem, że mnóstwo ludzi ma takie od lat, ale wole się upewnić niż kupić byle co.
    Cytuj
  • Lord10 18 paź 2018, 11:31
    No co ty, nie przecieka nic. Ja mam taki kran, bardzo praktyczna rzecz, polecam kupić. Już z ponad pół roku tego kupowałem w łazienka plus. Jeśli Ci się podoba taki typ kranu to śmiało bierz, moim zdaniem jest to rozwiązanie nowoczesne i praktyczne.
    Cytuj
  • kubakos 25 paź 2018, 8:56     (ostatnio zmieniony przez autora 25 paź 2018, 11:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Od lat mam takie wylewki jak opisujesz i podobnie jak pozostali forumowicze w wątku - jestem bardzo zadowolony. No teraz mam co prawda tylko z jednym rodzajem strumienia (bez przełącznika), ale tez spoko.

    Ale są tez takie z odcięciem wody przy wylewce, nie pamiętam modeli i firmy, ale te które widziałem to maja osobny zwykły kran, a osobną wylewkę na takiej sprężynie i odcięcie wody na końcu wylewki, dodatkowo. Także może cię bardziej ta druga opcja pasuje.
    Cytuj
  • Marcinbee 25 paź 2018, 11:21
    dzięki zdecyduję się na te baterie z Lazienaka Plus widzę, że jest dość fajna na promocji także zamówię i spróbuję. Może teraz będzie dużo lepiej umyć naczynia, szczególnie te duże garnki.
    Cytuj
  • JanekMakusz 8 kwi 2020, 13:42
    Też mam taki kran od roku. Super sprawa. Świetnie sprawdza się przy myciu większych naczyń jak również do płukania zlewu. Nic nie przecieka i działa bezawaryjnie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: jacuzzi
Następna: Elewacja