Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Materac przy bólu kręgosłupa?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Materac przy bólu kręgosłupa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kubakos 20 lut 2019, 21:45
    Jaki materac polecacie dla osoby z częstymi bólami kręgosłupa?
    Miałem już twardy jak i miękki i nadal budzę się z bólem pleców. Znajomy lekarza mówił że mam złą jakość materacasmutny
    Cytuj
  • Marcinbee 23 lut 2019, 16:40
    Jeśli masz problemy z kręgosłupem to przede wszystkim zwracaj uwagę przy zakupie na gęstość pianki, bo to od niej głownie zależy czy materac będzie dobry. Im większa gęstość tym lepiej dla Ciebie i Twojego kręgosłupa.
    Cytuj
  • kubakos 25 lut 2019, 10:07
    Marcinbee napisał:Jeśli masz problemy z kręgosłupem to przede wszystkim zwracaj uwagę przy zakupie na gęstość pianki, bo to od niej głownie zależy czy materac będzie dobry. Im większa gęstość tym lepiej dla Ciebie i Twojego kręgosłupa.
    Jak sprawdzić tą gęstość pianki materaca? W większości sklepów które odwiedzałem nie było takiej informacji.
    Cytuj
  • Marcinbee 25 lut 2019, 10:19
    Na materace-viscotherapy masz podana gęstostość pianki i ogólnie materace od tego producenta są naprawdę bardzo dobre jakościowo więc polecam Ci zamówić własnie tutaj. Ceny też mają bardzo niskie a jakość porównywalna do materacy za 7-8tyś.
    Cytuj
  • dorciaporcia 4 maj 2022, 10:18
    lateksowy z firmy materacyk.pl nie bedziesz zalowac, maja bardzo dobra jakosc
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum