Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mieszkanie w warszawie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mieszkanie w warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 27 wrz 2017, 18:27
    Porównaj sobie najlepiej oferty od kilku deweloperów, by mieć jak najlepsze rozeznanie. Miej tez na uwadze rynek wtórny, bo wbrew pozorom kilkuletnie mieszkania wcale nie zawsze odstają standardem od nowych. Talent do wyszukiwania takich perełek ma pośrednik Eugeniusz Jaworski, właśnie on znalazł dla mnie kilkuletnie mieszkanie w super standardzie i b. dobrej cenie
    Cytuj
  • Mirka85 1 paź 2017, 11:46
    Ja mogę polecić Wilanów. To wg mnie najlepsza dzielnica w Warszawie. Teraz sporo ludzi decyduje się na mieszkanie na Wilanowie. w sumie nic dziwnego bo tam jest ładnie a mieszkania, nawet te nowe od developera nie są drogie. Np na ul Branickiego/Zdrowa buduje Polnord. Kojarzycie tego developera? Mają na swoim koncie wiele ciekawych inwestycji w całej Polsce. Na Wilanowie buduja Brzozowy Zakątek. Bardzo ładne i nowoczesne osiedle. W okolicy jest wszystko co niezbędne - przedszkole, szkoła, przychodnie, markety. W pobliżu jest park w Wilanowie. Generalnie świetne miejsce do życia. I cena za metr nie duza bo 6700 za metr to jak na Warszawe całkiem ok. No i można kupić tam mieszkanie z dopłatą w ramach MDM
    Cytuj
  • reksio78 10 mar 2018, 14:19
    Co powiesz o nowym mieszkaniu, w spokojnej i cichej okolicy stolicy. Osiedle Leśny Kwiat, które jest na VI etapie budowy, wlicza się w projekt mdm. Okolica z terenami zielonymi, z daleka od miejskiego zgiełku.
    Cytuj
  • rebon 10 kwi 2024, 17:25
    Zobacz https://terapiavia.pl/kawalerka-na-sprzedaz-tania-czy-zbyt-tania/ jesteśmy zadowoleni.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum