Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Ogród z Versanis

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ogród z Versanis

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Mariolka00 15 lis 2019, 18:59
    Witam serdecznie, dekoruje sobie właśnie swój ogród, staram się coś wybrać ze strony Versanis aczkolwiek, nie bardzo wiem z czym to się je na tej stronie. Polecacie raczej rzeczy z tej strony czy raczej średnio ? Mają fajne ceny, które na pewno zwróciły moją uwagę, można polecić jeszcze jakieś inne rzeczy, chętnie zakupie nowe perełki.
    Cytuj
  • Galina 30 lis 2019, 11:46
    Mariolka00 napisał:Witam serdecznie, dekoruje sobie właśnie swój ogród, staram się coś wybrać ze strony Versanis aczkolwiek, nie bardzo wiem z czym to się je na tej stronie. Polecacie raczej rzeczy z tej strony czy raczej średnio ? Mają fajne ceny, które na pewno zwróciły moją uwagę, można polecić jeszcze jakieś inne rzeczy, chętnie zakupie nowe perełki.
    Versanis ma to do siebie, że ma dobrej jakości meble, dlatego uważam, że właśnie w takie rzeczy powinno się inwestować. Zdaje sobie sprawę, że zakupy przez internet to jest strach, jednak jak poczytacie opinie to się z góry przekonacie, że tam warto kupowac.
    Cytuj
  • Selenaa 30 lis 2019, 20:48
    Myślę, że śmiało możesz tam zamawiać nawet teraz, może lepsze ceny Ci się trafią niż zazwyczaj? Kto wie, musisz polować, no chyba, ze versanis fajną ucztę promocyjną zrobił na black weekend?
    Cytuj
  • nowa_kamila 6 lut 2024, 9:58
    Miejscem w którym znajdziecie wszystko co niezbędne aby odmienić Wasz ogród jest https://brukcomplex.pl/
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: wycinanie w blasze