Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Są jakieś pralki stworzone z myślą o alergikach?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Są jakieś pralki stworzone z myślą o alergikach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • klikor 19 cze 2013, 11:13
    Słyszałem, że są w pralkach dodatkowe programy, które wypłukują do 99,99 procent bakterii i detergentów z pranych ubrań, może ktoś to potwierdzić i wskazać pralki które maja tą funkcję?
    Cytuj
  • basker 24 cze 2013, 12:13
    Np. pralka Beko WMB 91242 LC z programem BabyProtect, który został stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych jak i odzieży dla osób mających alergie skórne. Jest to nic innego jak wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie, dzięki czemu program eliminuje bakterie oraz zapewnia oczekujące rezultaty prania i całkowite wypłukanie substancji piorącej, której pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych o czym informują producenci proszków.
    Cytuj
  • Meteor01 25 cze 2013, 18:43     (ostatnio zmieniony przez autora 25 cze 2013, 18:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Niewiele osób o tym wie, ale rzeczywiście istnieją pralki zaprojektowane typowo dla alergików. W praktyce chodzi tutaj po prostu o efektywne odwirowywanie ubrań. Do modeli takich można m.in. zaliczyć chociażby LG F1403TDS, Silver Nano WF 7522 SUV oraz Beko baby protect WMB 91242 LC. Musisz jednak mieć na uwadze, iż pralki tego typu są znacząco droższe od tych powszechnie spotykanych na rynku, np. wspomniany LG, to wydatek około 4 tyś. złotych. Spróbuj jeszcze zajrzeć tutaj ranking pralek, mając na uwadze, iż przede wszystkim w tego typu pralkach chodzi o jak największą efektywność wirowania.

    Pamiętaj także, iż duże znaczenie ma także rodzaj detergentów jakie używasz!
    Cytuj
  • 7 sie 2013, 11:54
    Pewnie, że są.
    Ja ostatnio kupiłem tanio taką pralkę ale niestety oddałem ją do serwis pralek katowice i tam stwierdzili, że takie tani to się często psują. Lepiej kupić jakąś BEKO - tak mówili uśmiech
    Cytuj
  • aniechto 21 sie 2013, 13:45
    Ja mam pralkę LG. Firma znalazła sposób na pozbycie się domowych alergii i wyprodukowała linię pralek LG Allergy Care, które uzyskały rekomendację Brytyjskiej Fundacji Przeciwdziałania Alergiom, spełniając jej rygorystyczne standardy. Moim zdaniem to jest skuteczny sposób w walce z alergią.
    Cytuj
  • boa 27 wrz 2013, 15:18
    [url=http://]Pralka WMB 51031 PL PT[/url] ma program BabyProtect został stworzony do higienicznego prania ubrań dziecięcych oraz osób cierpiących na alergie skóry. Dzięki dłuższemu praniu w wyższej temperaturze oraz intensywniejszemu płukaniu zostają wyeliminowane szkodliwe bakterie. Dokładnie wypłukuje środek piorący, który może być przyczyną alergii.
    Cytuj
  • zuzia83 3 paź 2013, 18:25     (ostatnio zmieniony przez autora 3 paź 2013, 19:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Meteor01 napisał:Pamiętaj także, iż duże znaczenie ma także rodzaj detergentów jakie używasz!
    Oprócz pralki dla alergików polecam też saszetki do prania marki Allergoff, dodaje się jest do wody i namacza przed praniem i doskonale radzą sobie z kurzem i roztoczami jakie mogą znajdować się w odzieży - sprawdzone na alergiku. Różnica jest kolosalna, w ciuchach wypranych z Allergoffem dużo bardziej komfortowo się czuje, co świądczy o tym, ze mogło się tam czaić bardzo wiele alergenów smutny
    Cytuj
  • ElaW 26 lut 2014, 11:29
    klikor napisał:Słyszałem, że są w pralkach dodatkowe programy, które wypłukują do 99,99 procent bakterii i detergentów z pranych ubrań, może ktoś to potwierdzić i wskazać pralki które maja tą funkcję?
    Takie funkcje mają pralki od LG. Poza tym, że są doskonale przystosowane dla alergików mają wiele innych zalet i plusów. Myślę więc, że szukając pralki dla alergika warto zwrócić uwagę właśnie na pralki od LG.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum