FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stara wanna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ecke1 29 lut 2012, 14:10
    Jak postąpić najlepiej, jeżeli nie chcę wyrzucać starą wannę, która jest nieco zepsuta? Czy jest jakieś dobre rozwiązanie, aby zachować zasady ekołogii, mieć piękną i czystą wannę? Czy ktoś skorzystał z oferty „Wanna w wannie”? Czy to prawda, że mogą wstawić całkiem nową wannę?
    Cytuj
  • bartos 31 mar 2012, 18:05
    tak, właśnie na tym to polega, wklejają nową wannę, którą podłączają do odpływu, więc stara jest stelażem, widziałem montaż, bo chciałem tam pracować, wygląda jak nowa wanna akrylowa w starej obudowie, bądź jak mamy wolno stojącą wannę to jest to sposób na ładną wannę akrylową, bez obudowy a stylu retro na nóżkach
    Cytuj
  • gra_step 1 kwi 2012, 13:24
    A to dobre! Pierwsze slysze
    Cytuj
  • bartos 11 kwi 2012, 20:00
    metoda "wanna w wannie" ich hasło widziałem: co dwie wanny to nie jedna! Ja mogę polecić ze względu na efekty, to jest po prostu nowa wanna akrylowa, lepsze pewnie niż malowanie, bo nic nam się potem nie łuszczy, nie drapie tyłka, a taka akrylową wannę można szybko i łatwo doczyścić, pomysłowe
    Cytuj
  • itakinie 21 lut 2013, 23:11
    Prawdę mówiąc nie słyszałam o takim pomyśle , ciekawe... Jeśli jednak nie zdecydujecie się na ten pomysł t,o proponuję zastanowić się nad taką wanną
    Cytuj
  • bexo 11 kwi 2024, 15:09
    Zobacz https://warscher.com.pl/zakup-slupkow-lazienkowych-z-polyskiem-instrukcja/ szczerze polecam.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum