Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Suszarka do prania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Suszarka do prania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jackowskyy 26 paź 2021, 21:11
    na co zwrócić uwagę kupując tego typu sprzęt?? Jakie modele polecacie? Ma ktoś z was sprzęt od Electrolux?
    Cytuj
  • Ogryzka 27 paź 2021, 16:21
    Electrolux to dobre i nowoczesne sprzęty. Zobacz sobie suszarki z serii Perfect Care.
    Cytuj
  • artie 19 lis 2021, 1:26
    Podpisuję się pod tym postem uśmiech Sama mam i suszarkę, i pralkę z tej serii Electroluxa - PerfectCare. Jestem bardzo zadowolona, świetne sprzęty w dobrej cenie.
    Cytuj
  • Meggi85 2 gru 2021, 0:17
    artie napisał:Podpisuję się pod tym postem uśmiech Sama mam i suszarkę, i pralkę z tej serii Electroluxa - PerfectCare. Jestem bardzo zadowolona, świetne sprzęty w dobrej cenie.
    Też masz połączone tym łącznikiem electroluxa?
    Cytuj
  • PauLINSIENKA 6 gru 2021, 8:50
    ja mam taką z pojemnikiem na wodę, bo nie miałam możliwości podłączenia do kanalizacj. Ale są fajne modele pralko suszarki, kolega ma i jest bardzo zadowolny, przynajmniej miej miejsca zajmuje niż dwa urządzenia.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sty 2022, 14:21
    Meggi85 napisał:Też masz połączone tym łącznikiem electroluxa?
    U mnie jest ten łącznik, świetnie to się sprawdza. Niedawno kupiliśmy nową suszarkę z perfect care również mojej mamie. Genialne sprzęty na lata.
    Cytuj
  • Kanita 19 maj 2022, 10:16
    Potwierdzam, też mam suszarkę i pralkę z tej serii Electroluxa - suszarka stoi na pralce, dzięki temu dedykowanemu łącznikowi, jest naprawdę stabilnie.
    Cytuj
  • dorciaporcia 30 maj 2022, 10:17
    od tygodnia mam electroluxa perfect care 800 i polecam
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: zmywarka