Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Szukać mieszkania samodzielnie czy z agencją?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szukać mieszkania samodzielnie czy z agencją?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 8 paź 2013, 16:23
    Trochę tak po omacku poruszam się w tych wszystkich zagadnieniach związanych z nieruchomościami - nigdy nie kupowałam ani nie wynajmowałam mieszkania, ale teraz muszę się za czymś rozejrzeć w Krakowie albo okolicy.
    Co radzicie - skorzystać z pomocy jakiegoś biura nieruchomości, czy samodzielnie z jakąś stroną ogłoszeń?
    [url=http://]Różne oferty nieruchomości w Krakowie są tutaj – przeglądałam, bardzo intuicyjne wyszukiwanie[/url] - tylko że nie wiem co dalej - jak już pójdę oglądać mieszkanie, to na co zwracać uwagę?
    Cytuj
  • Agna 18 paź 2013, 17:47
    Samodzielnie taniej wychodzi uśmiech
    Cytuj
  • Moloo 8 gru 2013, 18:50
    Zdecydowanie samemu. Dużo taniej na tym wyjdziesz.
    Nie szukaj mieszkania przez agencje bo oni tylko zedrą z Ciebie pieniądze i nic po za tym smutny
    Cytuj
  • mp-bud 8 gru 2013, 18:53     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Moloo napisał:Zdecydowanie samemu. Dużo taniej na tym wyjdziesz.
    Nie szukaj mieszkania przez agencje bo oni tylko zedrą z Ciebie pieniądze i nic po za tym smutny
    Pełna zgoda - popieram.
    Wielu znajomych na przestrzeni lat się nadziało - każda agencja to ściema.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • hasanna 9 gru 2013, 9:27
    Jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji to z agencją, a jeśli chodzi o oszczędność to samodzielnie uśmiech
    Cytuj
  • plny 11 gru 2013, 20:50
    Sprawdźcie ofertę mieszkań w wyszukiwarkach. Polecam wam wyszukiwarkę nieruchomości - http://www.ihouse.pl/lodz/wynajem/mieszkanie , gdybyście poszukiwali domu lub mieszkania. Bardzo łatwa w obsłudze i pożyteczna wyszukiwarka nieruchomości.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum