Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Franczyza LucArt - opinie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Franczyza LucArt - opinie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aleksander45 20 cze 2019, 15:53
    Hej!
    Czy słyszeliście może o franczyzie LucArt, jeśli tak to jakie są Wasze opinie na ich temat odnośnie konkurencyjności oferty, zakresu cen oraz obsługi. Warto otworzyć z nimi sklep motoryzacyjny?
    Cytuj
  • DamianKK 24 cze 2019, 9:01
    Jak najbardziej! Moim zdaniem jest to świetna propozycja jeśli chodzi o wybór firmy, która jest w stanie zapewnić fachowe wsparcie podczas prowadzenia swojego biznesu od początku. Przygotowują plan rozwoju, zajmują się działaniami marketingowymi oraz zapewniają przystępne ceny na zakup produktów, dzięki czemu staniesz się bardzo dobrą konkurencja dla innych sklepów tego typu znajdujących się stacjonarnie w Twoim mieście.
    Cytuj
  • KrzysztofMil 29 cze 2019, 0:30
    Słyszałem dobre opinie na ich temat więc racej bym sobie ich sprawdził jeśli planujesz otworzenie pierwszego biznesu to opcja franczyzy i to z takimi fachowcami jak LucArt na pewno będzie dużo skuteczniejsze.
    Cytuj
  • DarekLew 1 lip 2019, 11:32
    Mój znajomy prowadzi sklep we współpracy z LucArt i nie narzeka. Dobrze przygotowany sklep, marketingowo też rozwinięty i ceny ma dużo niższe bo sam też od nich kupuję rzeczy do auta.
    Cytuj
  • Wojtekk70 1 lip 2019, 11:59
    Ogólnie zauważam, że w sieci jest bardzo duża konkurencja i niektóre biznesy jednak powinny zostać stacjonarnie tak jak jest to w przypadku sklepów od LucArt. Czasami trzeba coś kupić od razu i wymienić, wtedy do sklepu podjechać to chwila i nie trzeba czekać kilka dni na dostawę. Myślę, że jeśli nie jest to mała miejscowość to taki biznes może Ci fajnie wyjść. Czekam na wyniki z niecierpliwością.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum