Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jaki akumulator najlepszy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki akumulator najlepszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kubakos 17 sty 2017, 22:37
    Witajcie mam problem z autem nie chce odpalać nawet przy -10 stopniach jest ciężko. Możecie mi polecić jakiś dobry akumulator obecnie mam 3 letni akumulator i jest tak jak pisałem. Czytałem na jednym wątku na tym forum dużo osób poleca KOZAKA ma ktoś?? Podzielcie się opinią bo już naprawdę nie wiem jaki akumulator kupić żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto
    Cytuj
  • Lord10 19 sty 2017, 11:01
    Kup akumulator marki KOZAK, jest niedrogi, do 200zł kupisz spokojnie a jakościowo nie odbiega od takich marek jak Bosch czy Centra, a jest nawet lepszy moim zdaniem na kozaku jeżdżę już prawie 4 lata i odpalam auto bez problemu nawet przy bardzo niskich temperaturach.
    Cytuj
  • mythicr7 27 kwi 2017, 13:31
    z tego co wiem to ten akumulator tylko na wyłączność można w punkcie sprzedażowym Lucart kupić tak? I ile ten KOZAK Ma 74 czy 72Ah bo to mnie właśnie interesuje. Czekam na odpowiedzi!
    Cytuj
  • rakoner 11 maj 2017, 12:20
    Ten akumulator od Lucart o którym piszesz ma 72Ah i od razu mogę ci polecić, bo mam od dwóch lat i działa bez zarzutu. Na pewno nie bedziesz zawiedziony przymrużenie oka Jak przezyl ze mna 2 zimy to i tobie tez posluzy.
    Cytuj
  • jackowskyy 29 sty 2020, 14:32
    Ja w tym roku kupiłem nowy akumulator, wybrałem naszą polską markę Jenox. Mam w drugim aucie ich akumulator Gold chyba z 4 czy 5 lat i dalej sprawny. Tutaj też kupiłem gold i od razu oddałem też stary do recyklingu.
    Cytuj
  • grzyb_h 11 lut 2020, 1:20
    jackowskyy napisał:Ja w tym roku kupiłem nowy akumulator, wybrałem naszą polską markę Jenox. Mam w drugim aucie ich akumulator Gold chyba z 4 czy 5 lat i dalej sprawny. Tutaj też kupiłem gold i od razu oddałem też stary do recyklingu.
    Też przy zakupie oddałem stary więc nie musiałem płacić kaucji. Jenox mam ale nie gold tylko classic. Radzi sobie świetnie i nie mam problemów z odpaleniem nawet przy największych mrozach.
    Cytuj
  • autoduet 7 paź 2022, 14:26     (ostatnio zmieniony przez autora 7 paź 2022, 14:27, w całości zmieniany 3 razy)
    najlepiej w tej sprawie zwrócić się do sklepów specjalistycznych
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum