Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Konserwacja podwozia

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konserwacja podwozia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gutik 7 sie 2010, 16:25
    Kilka dni temu kupiłem Opla Astrę z silnikiem 1.4. Jest to mój pierwszy samochód i mam zamiar dbać o moje dziecko uśmiech Czy kiedykolwiek konserwowaliście podwozie w waszych autach? Jakie preparaty polecacie ? Jak się do tego zabrać i czy warto jest zaprzątać tym sobie głowę ?
    Cytuj
  • farko 7 sie 2010, 17:14
    Zakonserwować zawsze warto. Jeśli nie masz dostępu do kanału, to ja bym ci radził zrobić to u mechanika.
    Cytuj
  • adi_84 7 sie 2010, 20:01
    Jeśli się zdecydujesz, to najlepiej się za to zabrać teraz. W lecie, gdy jest jeszcze ciepło o wiele łatwiej jest umyć i porządnie wysuszyć podwozie. Jesienią nie będzie to już takie proste.
    Cytuj
  • henur 7 sie 2010, 20:21
    Ogólnie operacja konserwacji podwozia jest bardzo czasochłonna. Jeśli masz odpowiednie warunki, to możesz się zabrać za wykonanie takiej operacji. Najpierw będziesz musiał się zaopatrzyć w odpowiednie specyfiki do konserwacji. Myślę, że najlepiej zrobisz sprawdzając ich ceny na aukcjach internetowych. Cały proces powinieneś rozpocząć od dokładnego umycia podwozia.
    Najlepiej jeśli użyjesz do tego myjki ciśnieniowej. Dobrze byłoby ściągnąć plastikowe elementy takie jak maskownice czy nadkola. Przed rozpoczęciem aplikacji wszystkich środków konserwujących podwozie powinno porządnie wyschnąć.
    Cytuj
  • olanowik 24 kwi 2013, 14:31
    konserwację podwozia może zrobić Warsztat samochodowy TOMKAR, który świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę pojazdów osobowych, obejmującą naprawy, diagnostykę komputerową, przeglądy techniczne a także pomoc drogową.
    Cytuj
  • radeksuchanek 25 kwi 2013, 20:39
    Warsztatów specjalizujących się w konserwacji podwozia jest wiele. Gdybyś podał miasto można by cię skierować do kogoś konkretnego.
    Cytuj
  • mallutka 29 kwi 2013, 23:30     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2014, 23:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Konserwacja podwozia to standard, a nie jakaś fanaberia...
    Cytuj
  • Fin 28 maj 2013, 22:10
    Nie wiem, czy nie ma problemu z gwarancja po chałupniczym zakonserwowaniu, trzeba sprawdzić w ASO
    Cytuj
  • mallutka 28 lis 2014, 23:03
    radeksuchanek napisał:Warsztatów specjalizujących się w konserwacji podwozia jest wiele. Gdybyś podał miasto można by cię skierować do kogoś konkretnego.
    W Warszawie zobacz ten: [url=http://sztukawyciszania.pl/antykorozja]antykorozja[/url] Ale cena to około 1000 zł za wszystko. Jeśli cię stać, to jedź śmiało.
    Cytuj
  • azarus 1 kwi 2015, 1:25
    mallutka napisał:
    radeksuchanek napisał:Warsztatów specjalizujących się w konserwacji podwozia jest wiele. Gdybyś podał miasto można by cię skierować do kogoś konkretnego.
    W Warszawie zobacz ten: [url=http://sztukawyciszania.pl/antykorozja]antykorozja[/url] Ale cena to około 1000 zł za wszystko. Jeśli cię stać, to jedź śmiało.
    To nie jest dużo jak na profesjonalnie wykonaną konserwację podwozia. Można znaleźć taniej, ale po roku trzeba będzie jechać na poprawki. A po co?
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum