Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Modlin - parking pod lotniskiem - jest bezpiecznie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Modlin - parking pod lotniskiem - jest bezpiecznie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 1 gru 2012, 12:37
    Interesuje mnie parking Modlin tej samej firmy co ma w krakowskich balicach oddział, i pytanie takie:
    w aucie muszę zostawić drozsze przedmioty (firma), i potem czeka mnie lot i 3 dni nieobecności - czy tam można bezpiecznie i bez obaw zostawić np tableta w samochodzie? Oczywiście skitranego.
    Ktoś parkował może?
    Cytuj
  • pirver 6 gru 2012, 13:49
    Jeśli to jest płatny parking to nie masz się czego bać. Wcześniej jednak zapoznaj się z tym czy firma, która jest właścicielem tego parkingu ponosi odpowiedzialność za to, że ktoś ukradnie Ci coś z samochodu.


    Cytuj
  • samuraj 28 wrz 2013, 9:15
    nie znam tego miejsca więc ciężko mi coś powiedzieć na ten temat, ale na pewno, jak będę potrzebował zaparkować gdzieś koło Modlina będę mieć to na uwadze, skoro mówicie, że nie ma się czego bać.
    Cytuj
  • waloria 2 paź 2013, 10:48
    Lepiej wszystko dobrze poprzykrywaj i miej wszystko w bagażniku. Moim zdaniem powinno być ok, ale nigdy nie wiadomo co się trafi w życiu uśmiech nie przewidzisz przyszłości uśmiech
    Cytuj
  • piotrekrr 12 paź 2013, 18:06
    jak chcesz bezpiecznie to polecam www.parkand-modlin.pl , zostawiałem tam auto nie raz i nigdy się nic nie zdażyło. Parking jest monitorowany 24h na dobę. Jest ogrodzony więc ciężko się dostać do zaparkowanych samochodów. Korzystałem już kilka razy i jestem bardzo zadowolony
    Cytuj
  • pomadka 30 lis 2013, 19:24
    hmm ale mnie zaskoczyła ta wypowiedź, żeby wszystko poprzykrywać i wyciągać rzeczy z bagażnika, ja jakoś nie zwracałam na to uwagi, poza tym na tym parkingu przy Alei Krakowskiej 42, nigdy mi się nie stało i do głowy mi nie przyszło, żeby coś mi mogą ukraść.
    Cytuj
  • hipcio 5 gru 2013, 9:40     (ostatnio zmieniony przez autora 2 sty 2014, 10:41, w całości zmieniany 1 raz)
    A sprawdzałeś sobie ten parking http://parkingalcatraz.pl/ ??
    Czynny jest 24h na dobę. Strzeżony, ubezpieczony, z monitoringiem. Oferuje również bezpłatny transfer na lotnisko.
    Znajduje się przy ulic Generała Thommee 17a.

    Ceny są zdecydowanie korzystniejsze niż w przypadku parkingu bezpośrednio przy Hali Przylotów i Odlotów.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Zarysowana szyba