Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Naprawa automatycznej skrzyni biegów - poszukiwania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Naprawa automatycznej skrzyni biegów - poszukiwania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aleksander45 16 lip 2019, 10:25
    Witam!
    Chciałbym poradzić się Was na jaki serwis warto postawić (w Warszawie bądź okolicy) jeśli chodzi o naprawę automatycznej skrzyni biegów. Macie może swoje sprawdzone miejsca, gdzie nie będą kazali wymienić całej, a podejmą się regeneracji?
    Cytuj
  • KrzysztofMil 18 lip 2019, 13:04
    Ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci abyś zwrócił uwagę na ofertę firmy Auto Józefów i moim zdaniem to jedni z najlepszych fachowców w okolicy którzy mogą realnie zająć się naprawą twojego auta za rozsądne pieniądze oraz w dobrym terminie.
    Cytuj
  • DarekLew 22 lip 2019, 11:55
    Również śmiało mogę ich polecić przede wszystkim za profesjonalne podejście do klienta którego brakuje w wielu serwisach, do tego stawiają na jakość a nie na jak największe ilości aut do zrobienia przez co dają tak dobre warunki gwarancyjne i co ważne mają wieloletnie doświadczenie w automatach także jak nie oni to już nie wiem kogo można w okolicy innego polecić.
    Cytuj
  • Wojtekk70 5 sie 2019, 12:01
    Już kiedyś o nich słyszałem i również wydaje mi się, że były to pozytywne opinie ponieważ nie do końca można wierzyć na słowo serwisom, natomiast jeśli klienci wypowiadają się pozytywnie i mają wieloletnie doświadczenie to chyba nie ma co dłużej się zastanawiać, bo wtedy koszt naprawy może naprawdę znacząco wzrosnąć.
    Cytuj
  • Aleksander45 23 sie 2019, 16:12
    Dziękuję za Wasze podpowiedzi! Chętnie dowiedziałbym się trochę więcej na ich temat i oczywiście mam nadzieję, że uda mi się podjąć dobrą decyzję oraz w końcu zrobić to auto tak jak być powinno.
    Cytuj
  • Wojtekk70 3 paź 2019, 11:57
    Oczywiście nie ma za co i jak jeszcze pojawią się dodatkowe pytania to chętnie służymy pomocą, natomiast myślę że już Auto Józefów się wszystkim rzetelnie zajmie.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum