Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Naprawa klimatyzacji

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Naprawa klimatyzacji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 31 sie 2017, 9:30
    Od 2 tygodni moja klimatyzacja nie chłodzi.
    W czym mogę się doszukiwać błędu? W czym może tkwić problem?
    I czy jestem w stanie to naprawić samodzielnie?
    Cytuj
  • Leon99 1 wrz 2017, 18:56
    @zylek jakie masz auto? Bo jak mercedesa to polecam serwis na damilera w warszawie. Robią prawie od ręki naprawy, no max 2 dni - dluzej mi sie nie zdarzyło czekac. Ja tylko u nich serwisuje auto bo żadnym mechanikom naprawiajacym ayta w garazu nie wierze. Tam w seriwsie masz pewnosc, ze robia na oryginalnych czeciach a to wazne bo lepiej wiedziec z czym jezdzisz
    Cytuj
  • zylek 5 wrz 2017, 9:03
    Mam Opla, ale to raczej bez znaczenia. Interesuje mnie Szczecin.
    Podróż do Wawy w celu naprawy klimatyzacji raczej może być średnio dobrym pomysłem.
    Mylę się? ;-)
    Cytuj
  • zylek 7 wrz 2017, 9:17
    Ok, poczytam. No mam doświadczenie tylko przy drobnych naprawach.
    Jeśli trzeba będzie zlecić ten temat, to z tego skorzystam.
    Jednak chyba trzeba będzie to jak najszybciej naprawić dla świętego spokoju.
    Cytuj
  • Glinka 8 wrz 2017, 21:56
    To chyba oczywiste. Przecież nawet specjaliści, którzy na co dzień przy tym pracują, mało kiedy są w stanie powiedzieć, w czym tkwi problem i jak go rozwiązać. Często dopiero po rozebraniu całego mechanizmu widzą, co się dzieje. Nie zgrywaj bohatera!
    Cytuj
  • karolinamajer 12 sty 2018, 10:09
    W każdym mieście znajdzie się specjalista od naprawy klimatyzacji. W moim rodzinnym Kędzierzynie-Koźlu na przykład polecam autoserwis Mar-Car, który robi właśnie takie rzeczy. Samemu to raczej ciężko będzie naprawić, jeśli się nie jest mechanikiem.
    Cytuj
  • Fin 31 maj 2018, 21:15
    Samodzielne głowkowanie nic nie da.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 lip 2018, 20:35
    Mnie ostatnio alergia nachodziła w aucie, więc mąż był w ASO na przeglądzie. akurat w fordzie mieli fajna promocję bo zapłacił 100zl za sprawdzenie działania wszystkich podzespołów, oględziny pod względem wszystkich uszkodzeń oraz wycieków (w tym stanu filtra przeciwpyłkowego), próbe wydajności oraz pomiar temperatur i dezynfekcje układu. Wziął jeszcze wymiane filtra, więc na ten sezon wszystko ogarnięte uśmiech
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum