Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Nauka na prawko w Paramoto (W - wa) ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nauka na prawko w Paramoto (W - wa) ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • shevc_7 22 kwi 2012, 16:50
    cześć wszystkim. Zbieram się i zbieram i w końcu chyba się zbiorę i zapiszę na kurs na prawko kat. A. Od któregoś kolegi słyszałem same pozytywy o szkole Paramoto na Ursynowie. Czy znacie może tą szkołe (lub instruktorów) i możecie o niej cokolwiek powiedzieć? Jakieś wrażenia, przemyślenia?
    Cytuj
  • RollingStone 26 kwi 2012, 12:31
    Zbieraj się, zbieraj, bo warto uśmiech Poznałem panów z ParaMoto nie tak dawno na parkingu przy Realu na Puławskiej i zdecydowanie sprawiają sympatyczne wrażenie. Być może pójdę do nich na jakieś doszkalanie albo inną imprezę, którą organizują. Dla początkujących też robią i sami podkreślali, że mają wszystkie niezbędne do tego uprawnienia i papiery. To chyba powinno być Ok.
    Cytuj
  • fas24 16 lis 2012, 14:36
    Moim zdaniem lepiej zrobić tu prawo jazdy Łódź jest znacznie tańszym miastem, a poziom kształcenie jest na tym samym poziomie. A z wawy do lodzi nie jest tak daleko.
    Cytuj
  • kamaho 22 lis 2012, 11:56     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lis 2012, 8:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak dla mnie to nie ma znaczenia gdzie robisz kurs, ponieważ prawdziwej jazdy uczysz się dopiero po zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Dodatkowo żadni instruktorzy nie przygotują Ciebie na tyle, żeby zdać egzamin. Wszystko zależy od egzaminatora oraz tego jaki ma dzień. Jak ma zły to możesz być pewna, że nie zdasz.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum