Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Oceny samochodów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Oceny samochodów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 28 sty 2013, 10:50
    Witam!

    Co sądzicie o prezentowanych w sieci rankingach motoryzacyjnych? Czy tego typu oceny samochodów są według Was wiarygodne i obiektywne?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • tszuj 28 sty 2013, 11:56     (ostatnio zmieniony przez autora 10 maj 2013, 12:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja bym się nie sugerował tym co mają do powiedzenia inni, ponieważ to mi ma być np. wygodnie w samochodzie. Dlatego najlepiej samemu sprawdzić jakąś daną markę samochodu, a nei sugerować się tym co piszą inni.



    Cytuj
  • sloneczko9 6 lut 2013, 14:40
    Wg mnie mazdy rządzą niepodzielnie od wielu już lat uśmiech

    Cytuj
  • Wod-nik 6 lut 2013, 18:53
    Ja korzystam zawsze z rankingów i porównywarek przed poważniejszymi zakupami.
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 15:19     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 15:19, w całości zmieniany 1 raz)
    na pewno takie oceny sa opłacane przez producentów język ja tam wole opinie użytkowników, których znam, bo wiem, ze te są wiarygodne
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 12:52     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 13:05, w całości zmieniany 1 raz)
    W stu procentach zgadzam się z Hasanną uśmiech
    Cytuj
  • olanowik 24 kwi 2013, 14:30
    polecam warsztat samochodowy TOMKAR, który świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę pojazdów osobowych, obejmującą naprawy, diagnostykę komputerową, przeglądy techniczne a także pomoc drogową.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum