Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Samochód z komisu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Samochód z komisu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 20 sty 2016, 15:28
    Mam upatrzonego fajnego francuza w komisie. Moje pytanie - czy warto kupować przez komisy? Dotychczas zawsze kupowaliśmy na giełdach, ale przyznam, że strasznie trudno tam, o znalezienie zadowalającego auta. I teraz pytanie - komis czy jednak inne źródła?
    Cytuj
  • Glinka 21 sty 2016, 18:57
    Miałem 4 samochody kupione z komisów - wszędzie można źle trafić. Kwestia taka, aby auto dokładnie zweryfikować. Te samochody, które miałem z komisów były dokładnie sprawdzone. Nie miałem żadnych problemów - jestem zadowolony. wklei treśc ogłoszenia/aukcji to Ci napiszę coś więcej o samochodzi. Miałem już trzy auta francuskie.
    Cytuj
  • zylek 22 sty 2016, 15:23
    Akurat w tym przypadku chodzi o ten samochód - http://otomoto.pl/oferta/peugeot-307-cc-skora-klimatronik-serwis-stan-bdb-zamiany-raty-100-sprawny-serwis-ID6ya0Gh.html Jak Ci się widzi? Nie jest najmłodszy, ale jak dla mnie w tym budżecie trudno o znalezienie coś solidnego. A może jednak? Jeszcze odnośnie komisów - osoby prywatne również wstawiają do nich auta.
    Cytuj
  • Glinka 25 sty 2016, 21:09
    Ze zdjęć wygląda spoko - najlepiej podjechać z mechanikiem. Zakup samochodu to nie jest prosty temat - takie wycieczki trzeba wliczyć w koszty. A może przy okazji będąc w PawełVar upatrzysz inny samochód. Ja chciałem kupić Astrę a kupiłem Alfę Romeo, a w życiu bym nie pomyślał, że tak to wyjdzie.
    Cytuj
  • zylek 26 sty 2016, 15:24
    Może jeszcze w tym tygodniu się tam wybiorę. W sumie to masz rację. Wcale nie jest aż tak daleko, a żeby znaleźć dobry samochód trzeba trochę tych kilometrów narobić. Kiedy zobaczymy i ocenimy auto, to wtedy będę w stanie dopiero coś praktycznego napisać. Jak na razie - bez konkretów, liczę że trafi mi się porządne auto.
    Cytuj
  • Bond777 29 sty 2016, 14:55
    Nie ma różnicy pomiędzy kupnem samochodu na giełdzie, a w auto-komisie. Tu i tu jest handlarz. Lepiej jest zlecić komuś sprowadzenia samochodu z zagranicy. Przeważnie robi to specjalista, który ma doświadczenie i wie na co zwrócić uwagę.
    Cytuj
  • Fin 14 lut 2016, 14:23
    Oszuści są wszędzie. Uważać trzeba przy zakupie z kaźdego źródła.
    Cytuj
  • pandonald 5 lip 2016, 18:44
    osobiście wolę kupować od os. prywatnych. Cena w komisie to cena za samochód + marża i inne opłaty. Większość aut to trochę zdezelowane wraki, ale można też trafić coś dobrego
    Cytuj
  • zott 15 wrz 2016, 14:54
    Witam! uśmiech Jeśli szukacie samochodu, to polecam skorzystać z oferty Bawaria Motors. Słyszałem na ich temat wiele pozytywnych opinii. Autka dobrej jakości i tylko sprawne. Jeżeli komuś zależy, to sprowadzą samochód po konsultacji z klientem. Myślę, że są godni uwagi uśmiech
    Cytuj
  • Aleksander45 10 cze 2019, 23:41
    Nie jestem do końca przekonany, czy zakup auta z komisu jest najlepszą opcją. Jeśli chodzi już o propozycje używane to sprawdź ofertę salonu HondaPlaza Warszawa, jak Honda CR-V, czy Civic. Myślę że to jedna z ciekawszych propozycji jeżeli chodzi o jakość oraz przestronność. Mam nadzieje ze znajdziesz również coś odpowiedniego dla siebie (najpierw warto też zajrzeć na ich stronę internetową), gdzie od raz umówisz się spotkanie z osobą z działu sprzedaży.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum