Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Używane opony - czy warto?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Używane opony - czy warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • molek 27 lip 2010, 9:56
    Siemka.
    Za kilka miesięcy będę musiał pomyśleć o zakupie opon zimowych.
    Czy jest sens przepłacać , czy może lepiej jest kupić używane opony?
    Zawsze ma się te parę złotych w kieszeni język
    Czy kupiliście kiedyś używane opony? Co sądzicie o takim pomyśle?
    Cytuj
  • speed_devil 27 lip 2010, 12:11
    Nowe i tylko nowe opony ! Jak kogoś nie stać na nowe opony to niech wcale nie jeździ. Nie wiadomo, czy poprzedni właściciel nie jeździł na zimówkach na przykład w lato i jak opony te były przechowywane. Jeżeli się na tym nie znasz, lepiej kup nówki.

    Cytuj
  • marcyz 27 lip 2010, 14:27
    Jeśli to ma być zakup przez internet to szczerze odradzam !!!
    Może się okazać że taka opona jest zjechana na złej geometrii, albo opony które kupiłeś są z różnych aut.
    Cytuj
  • decybel 27 lip 2010, 16:32
    Nie jestem zwolennikiem używanych opon. Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać !
    Cytuj
  • domik 27 lip 2010, 18:59
    Używana opona, używanej nierówna, jedna może być gorsza druga lepsza. Wiadomo, że nowa opona zawsze będzie lepsza, ale bez przesady. Moim zdaniem nie ma nic złego w kupowaniu używanych opon, jeśli są w dobrym stanie !
    Cytuj
  • mscislaw 19 mar 2014, 8:28
    Ja jednak postawiłbym na opony letnie. Moim zdaniem wcale nie są takie droższe od używanych, co można sobie na przykład zobaczyć w tym porównaniu: http://www.skapiec.pl/cat/2100-opony-osobowe.html a oferują jednak większą jakość i wygodę .
    Sam w tym roku zakupiłem już nowe opony na lato. Zdecydowałem się na markę Goodyear. Chociaż dobre opony ma w swojej ofercie również Continental.
    Pozdrawiam !
    Cytuj
  • plotkara 19 cze 2015, 0:04
    Nie radzę oszczędzać na oponach. Oszczędzanie na bezpieczeństwie do niczego dobrego nie prowadzi. Teraz jest tyle różynych ofert, korzystnych cenowo. Nowe opony mozna kupic za mniejsza cene i miec gwarancje, ze opony są stabilne i najwyzszej jakosci. Zrobiłam tak, kiedy kupowałam opony do wózka widłowego od firmy Prestige Tyres. Wytargowałam swietna oferte. Da sie? Da! uśmiech
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Pierwszy samochód