Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Wymiana klocków hamulcowych

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wymiana klocków hamulcowych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gutik 9 wrz 2010, 11:08
    Witam wszystkich zastanawiam się nad wymianą klocków hamulcowych w oplu astrze. Od kilku dni, dźwięk jaki wydają stare zużyte klocki jest nie do wytrzymania. Niestety nie wiem jak się do tego zabrać. Czy ktoś może udzielić mi instrukcji krok po kroku jak to zrobić? Z góry dziękuję.
    Cytuj
  • decybel 9 wrz 2010, 11:26
    Jeśli się zdecydujesz na wymianę u mechanika to myślę, że za taką przyjemność będziesz musiał zapłacić jakieś 100 zł. To jest najłatwiejszy sposób na wymianę klocków hamulcowych wielki uśmiech
    Cytuj
  • samuraj 14 paź 2012, 19:17
    no tak chyba będzie najprościej, jak pojedziesz do mechanika, bo wiesz jak sam zaczniesz kombinować a się na tym nie znasz to jakieś nieszczęście się może zdarzyć. Wiem, że znaleźć dobrego mechanika to cud, ale jak ktoś kiedyś będzie szukał może śmiało do wrocławskiego Franceserwis.
    Cytuj
  • brill3r 13 lis 2012, 11:48
    Racja, najlepiej u mechanika (i najlepiej przed zimą, możesz przy okazji zmiany kół, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś).
    I warto poprosić, żeby sprawdzili i zabezpieczyli przed zimą tłoczki.
    Ostatnio miałem z tym nieprzyjemności po kupnie samochodu - bardzo się cieszę, że to sprawdzili sami z siebie - poprzedni właściciel w ogóle o nie nie zadbał.

    Cytuj
  • zott 13 cze 2013, 14:46
    Jeśli masz jeszcze problem nad wybraniem odpowiedniej firmy. Polecam Autoserwis EVO. Zobacz ofertę: http://autoserwislegionowo.pl/
    Cytuj
  • olanowik 13 cze 2013, 21:56
    Faktycznie dobry auto-serwis. Również mogę Ci go polecić.
    Cytuj
  • majesty15 7 sie 2013, 17:24
    Problem trochę inny, ale jeśli będziesz potrzebował zregenerować turbosprężarkę to zgłoś się do zakładu Turbor. Facet robi już w tym 20 lat, więc zna się na rzeczy.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum