Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Czy warto kupić IPoda nano?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić IPoda nano?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • viki93 9 wrz 2010, 16:14
    Witam wszystkich. Jak myślicie czy warto kupić ipoda nano? Czy ktoś może zna inne, tańsze urządzenia tego typu godne uwagi?
    Cytuj
  • anetka21 9 wrz 2010, 18:13
    Moim zdaniem warto. Ja kupiłam tego 16GB, piątej generacji i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest on doskonałym odtwarzaczem wideo i mp3. Malutki, leciutki i naprawdę wygodny w użyciu.
    Cytuj
  • viki93 9 wrz 2010, 19:36
    Zastanawiałam się nad tym 8GB. Jest on przecież tańszy wielki uśmiech
    Cytuj
  • anetka21 9 wrz 2010, 22:55
    Różnica w cenie nie jest wcale duża, a pojemność przecież jest dwukrotnie większa. Ja na twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiała.
    Cytuj
  • dzasper 10 wrz 2010, 1:44
    Ja i bez tego mam mało miejsca w kieszeniach. Telefon w zupełności mi wystarcza, w końcu jest w nim znacznie więcej funkcji niż w jakimkolwiek ipodzie.
    Cytuj
  • domik 10 wrz 2010, 7:09
    Też wydaje mi się, że znacznie lepiej jest zainwestować w porządny telefon.
    Cytuj
  • dj_micho 10 wrz 2010, 10:13
    Jeśli szukasz czegoś na duża ilość multimediów to myślę, że warto. Możesz słuchać muzyki, oglądać filmy i zdjęcia. Dodatkowo naprawdę fajne filmiki wychodzą nagrane tym iPodem. Są tylko dwa minusy - bateria jest stosunkowo słaba no i filmików nie da się zrzucić na kompa... Są zapisane w takim formacie, że nigdzie nie odtworzysz. Chyba, że na kompie Apple, ale to już musisz sobie sprawić komplet, a to raczej drogo wychodzi przymrużenie oka
    Cytuj
  • pequena123 28 gru 2011, 10:19
    Nie warto, moim zdaniem lepszy będzie odtwarzacz mp3 Sony, najlepiej ten z serii A i łączem bluetooth i do tego bezprzewodowe słuchawki – o, idealnie.
    Cytuj
  • robson00 4 sty 2012, 15:36
    Pewnie, że warto. Ja mam takiego i praktycznie się z nim nie rozstaję ;-)
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: Thomson 32HR3234