FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lomografia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • rudapaskuda 4 paź 2012, 12:15
    Kupiłam stary aparat smena 8m, oraz kilka filmów do niego. Wiem, że to typowy aparat-zabawka i nie ma co liczyć na super fotki, po prostu taka jego uroda. Szkoda mi jednak wywoływać całego filmu 36 klatek, bo potem okazuje się, że tak naprawdę wyszło zaledwie 10 zdjęć. Skanowanie też nie jest tanie - ok 17zł. Ktoś ma jakiś pomysł jak to załatwić? Może można to jakoś zeskanować w domu?
    Cytuj
  • Aroow 13 lis 2012, 16:20
    Musisz mieć skaner z przystawką do klisz przymrużenie oka
    Cytuj
  • czakrak 14 lis 2012, 10:00
    ja bym zainwestował w aparat cyfrowy, ponieważ aparaty kliszowe powoli odchodzą w nie pamięć język
    Cytuj
  • Kajetano 15 lis 2012, 15:40     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lis 2012, 15:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie wiedziałam, że jeszcze można je gdzieś kupićjęzyk Rudapaskudo, oddaj stary radziecki aparat dzieciom a sobie spraw cyfrówkę. Skasujesz nieudane zdjęcie, wywołasz tylko te, które wyjdą w porządku, zaoszczędzisz pieniądze, bo przecież nie musisz nawet wywoływać zdjęć. Wystarczy, że zrzucisz je na komputer. Cyfrowe aparaty foto wcale nie są takie drogie a zdjęcia są o niebo lepsze, niż z twojego smena 8m…
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum