Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Lustrzanka do filmów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lustrzanka do filmów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 30 mar 2016, 6:50
    Potrzebuję lustrzankę do filmowania ale koniecznie marki Canon gdyż znajomy z którym współpracuje pracuje na Canonach. Wystarczy mi 750d czy muszę inwestować w 7D. Lustrzanka tylko i wyłącznie do filmowania.
    Cytuj
  • hipcio 30 mar 2016, 7:44     (ostatnio zmieniony przez autora 7 kwi 2016, 9:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Kup sobie sprzęt Panasonica. Zapewni Ci dobra jakość w dobrej cenie. Poza tym wszystko zależy tutaj od Twojego budżetu. Wnioskuję,ze nie jest duży czyli nie masz co liczyć na dobrą jakosć. Sam aparat to kilka tysięcy . Do tego trzeba dodać oczywiście zakup obiektywu, który tani nie jest...

    Zerknij sobie również na wpisy w sieci o tym jaki sprzęt warto jest sobie kupić. Np tutaj http://www.valhalla.pl/filmowanie-lustrzanka/
    Cytuj
  • zonik 8 sie 2016, 14:49
    750d posiadam i super się sprawdza do filmowania. Choć z perspektywy czasu myślę, że bezlusterkowiec byłby lepszy. Strasznie drażni mnie wyłącznie się aparatu po 12 minutach nagrywania.
    Cytuj
  • djbochen 11 sie 2016, 18:51
    Ja aktualnie korzystam z Nikona D90. Jestem zadowolony z tego sprzętu, polecam.
    Cytuj
  • Masa 19 kwi 2017, 18:07
    Nikon D5200 jest najlepiej filmująca lustrzanką, nagrywaniu sprzyja rotacyjny ekran. Dobra kartę dorzuć np. Lexar, ale bij powyżej 100GB, pliki filmowe sporo ważą.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: termoloki jakie?