Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Odkurzcza podręczny

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odkurzcza podręczny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • shala 4 lut 2011, 15:10     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lut 2011, 15:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam, zamierzam kupić sobie odkurzacz podręczny, aby ciągle nie latać po zwykły odkurzacz, co się dzieje nadmiernie często przy małych dzieciach, znacie jakieś modele, marki, sklepy gdzie uda mi się kupić dobry odkurzacz podręczny?
    Cytuj
  • Zosia_Samosia 4 lut 2011, 16:31
    Może odkurzacz bateryjny ELECTROLUX ERGORAPIDO ZB2812

    Bardzo prosty w użyciu, zajmuje mało miejsca - stoi na "baczność". Polecam osobom, które mają małe mieszkanie albo mogą sobie pozwolić na odkuracz tradycyjny oraz bateryjny. Odkurzacz można ukryć w salonie za zasłoną i jest ciągle pod ręką. Gdy tylko chłopaki na kruszą posprzątanie zajmuje ok. 1 minuty. Dodatkowo odkurzacz ma opcję wyjęcia ze środka "mini odkurzacza" samochodowego .

    Cena w zalezności od sklepu to 350-370 zł i jest to raczej przystępna cena.
    Cytuj
  • scatta 16 lut 2011, 15:37
    Sądzę, że lepsze są odkurzacze zwykłe ale jeśli szukasz jakiegoś odkurzacza podręcznego to dobre są firmy black & decker, można je zamówić na ekspertagd.
    Cytuj
  • 25 paź 2011, 14:57
    Ostatnio widziałem takie ręczne, akumulatorowe odkurzacze Philips. Z tym, że wiesz... one mają niewielką moc i cudów to tym nie zdziałasz; z plusów to trzeba powiedzieć, że naprawdę wygodnie się tym pracuje.
    Cytuj
  • 28 lis 2011, 14:40
    Z tego co widziałam ostatnio w salonie sprzedaży to takie bezprzewodowe, akumulatorowe odkurzacze Philips są nawet w dwóch rodzajach: taki mały, ręczny i taki pionowy – jak szczotka, także możesz sobie wybrać, jak Ci będzie wygodniej.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum