Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Projektor do sali konferencyjnej - jaki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Projektor do sali konferencyjnej - jaki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mmaryla 28 paź 2014, 10:09
    Chciałam się Was zapytać jaki z obecnych na rynku projektorów polecacie do prezentacji w niedużej sali konferencyjnej o pow. ok 60m2. Cena do 4000zł. Jaki ekran projekcyjny do niego wybrać?

    Chodzi o to by był ostry obraz , czcionki ładne widziane i czytelne z dosyć daleka uśmiech

    Będę wdzięczna za porady uśmiech
    Cytuj
  • rysiek_mela 12 lis 2014, 11:43
    Jakie masz pomieszczenie? jasne czy ciemne? Do tej kwoty zaproponowałbym Ci projekor Epson EH-TW3200. Projektor ma bardzo dobry obiektyw. Sam obiektyw jest wart przynajmniej połowę całej ceny urządzenia. Rewelacja. Świetny obraz z bardzo dużymi możliwościami ustawienia przesunięcia obrazu względem osi obiektywu. Rekompensuje to braki w korekcji geometrii obrazu, która staje się o wiele mniej istotna lub wręcz zbędna. Konfiguracja temperatury barwowej i zabarwienia pozwala wyświetlać bardzo przyzwoity obraz nawet na kolorowych - w szczególności beżowych, czy żółtych ścianach. Siła lampy raczej do odległości maksimum 4.5 metra, więc jeśli zamierzasz umieścić go w większej odległości radziłbym kupić jeszcze ekran...
    Cytuj
  • mmaryla 18 lis 2014, 11:10
    Pomieszczenie jest bardzo jasne z dużymi oknami. Czy w takim wypadku polecany projektor sprawdzi się? Co z ekranem do projektora? Totalnie nie wiem czym się kierować przy jego wyborze.
    Cytuj
  • antek99 11 gru 2014, 14:43
    Ekran do projektora kupujemy dobierając go do projektora. Czy kupiłaś już sprzęt? Jeśli tak to odsyłam do strony ekranownia.pl gdzie jest szeroki zakres różnych ekranów. Możesz ich bezpośrednio poprosić o dobór odpowiedniego.
    Cytuj
  • mmaryla 12 gru 2014, 9:00
    Kupiliśmy projektor BenQ W1080ST. Potrzebujemy jeszcze do niego ekranu bo ściana jest nierówna i obraz się załamuje. Na tej stronie, którą mi poleciłeś jest tak dużo różnych ekranów i nie wiem na co kompletnie zwrócić uwagę aby wybrać ten właściwy...
    Cytuj
  • antek99 16 gru 2014, 12:47
    Należy go wybrać, dopasowując do źródła obrazu. Generalnie należy wykonać pewne obliczenia uwzględniając wysokość czy powierzchnię ekranu. Radziłbym zwrócić się z tym do sklepu, który takie ekrany oferuje np. wspomniana już ekranownia. Na pewno dokładnie obliczą oraz doradzą odpowiedni ekran dostosowany do Twojego projektora.
    Cytuj
  • mmaryla 29 sty 2015, 9:48
    Dzięki za pomoc! Panowie z poleconej strony ekranownia pomogli dopasować ekran do mojego projektora. Sama w życiu nie dałabym rady tego zrobić.
    Cytuj
  • bogdanwel 17 lis 2015, 1:35
    Jeżeli chodzi o projektor przeznaczony do biura, warto wziąć pod uwagę model BenQ W1080ST+, można go znaleźć w http://www.morele.net/projektor-benq-w1080st-9h-j9j77-17e-666443 - sprzęt pozwala na rzut z niewielkich odległości od ściany, ma długą żywotność lampy oraz wyraźny obraz. Decydując się na wyposażenie dodatkowe, można liczyć na przesyłanie nieskompresowanego sygnału 1080p Full HD bezprzewodowo - i ze wsparciem 3D. Myślę, że jest to urządzenie godne uwagi.
    Cytuj
  • fajqa 2 gru 2015, 0:20
    projektory dell są pierwszej klasy sprzętem
    Cytuj
  • zott 4 sty 2016, 22:36
    No a taki model [url=http://www.vobis.pl/epson-eb-x31-v11h720040-2-149023.html]http://www.vobis.pl/epson-eb-x31-v11h720040-2-149023.html[/url] parametry bardzo dobre, marka tego projektora też jest bardzo popularna pośród tego rodzaju sprzętów. U nas w firmie się sprawdza na zebraniach.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Lodówka do 2tyś.
Następna: retusz zdjęć