Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Cechy dobrego negocjatora

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Cechy dobrego negocjatora

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Czakalaka 11 mar 2013, 21:18
    Mój mąż stara się o pracę w charakterze przedstawiciela handlowego. Nie jest to łatwa praca, bo wymaga wielkiej charyzmy, asertywności, wyczucia i taktu. Strasznie zależy mu na tym stanowisku, bo to duża firma i dobrze płatna praca. Kandydatów jest wielu, więc na rozmowie będzie trzeba naprawdę się wykazać.
    Myślałam o tym, żeby może skorzystał z jakiegoś szkolenia, które pomogłoby mu w osiągnięciu celu. Znacie jakieś kursy dla osób starających się o pracę w tej profesji?
    Cytuj
  • nitkaa 15 mar 2013, 14:20
    Według mnie najważniejszą cechą jaką trzeba mieć jest charyzma, człowiek który ma pracować jako negocjator to musi mieć gadane i tyle uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 15 mar 2013, 14:49
    Wiedza, gadane i urok osobisty. To wystarczy by być dobrym przedstawicielem . Możesz mężowi podrzucić ten. 26 marca o 20.00 jest organizowana bezpłatna konferencja pt. "Kod atrakcyjności" , w sam raz dla pracowników chcących umieć więcej sprzedać uśmiech
    Cytuj
  • julitta 15 mar 2013, 19:33
    dokładnie, w takiej pracy trzeba być osobą której się buzia nie zamyka i na każde "nie" ma szybko odpowiedź. Ja nie wiem, ale jak oni to robią, ale ja kilka razy kupiłam bądź zamówiłam już coś na 100% zbędnego bo zwyczajnie zostałam tak przekabacona, że nie umiałam już odmówić. I nie mówię tu broń Boże o akwizycji uśmiech
    Cytuj
  • scarlettt 25 mar 2013, 15:36
    Twój mąż może skorzystać ze szkolenia interpersonalnego z firmy szkoleniowej IDEA Trainer House. Sama odbyłam u nich już kilka szkoleń, które okazały się być bardzo pomocne. To wszystko dzięki dobremu podejściu trenerów i wysokiej jakości szkoleń.
    Cytuj
  • marekJan 27 kwi 2016, 1:30     (ostatnio zmieniony przez autora 2 maj 2016, 23:32, w całości zmieniany 2 razy)
    Ha! A ja właśnie wczoraj wziąłem udział w szkoleniu z negocjowania i wywierania wpływu ( prowadził http://www.negocjator.warszawa.pl )Czuję teraz, że mogę wszystko przymrużenie oka A tak na serio, to faktycznie umiejętności negocjacyjne się w życiu przydają baaardzo. Polecam każdemu taki kurs czy warsztat. Warto.
    Cytuj
  • makalica87 5 paź 2016, 12:43     (ostatnio zmieniony przez autora 14 paź 2016, 11:19, w całości zmieniany 2 razy)
    scarlettt napisał:Twój mąż może skorzystać ze szkolenia interpersonalnego z firmy szkoleniowej IDEA Trainer House. Sama odbyłam u nich już kilka szkoleń, które okazały się być bardzo pomocne. To wszystko dzięki dobremu podejściu trenerów i wysokiej jakości szkoleń.
    Masz 100% racji. W tej kwestii szkolenia dają bardzo wiele. Osobiście przymierzam się do [url=http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/komunikacja-negocjacje]takiego[/url], ale firmę, o której piszesz też sprawdzę uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum