Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Coś więcej o studiach MBA

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Coś więcej o studiach MBA

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • IKZE 22 gru 2014, 23:42
    Ktoś może mi powiedzieć, na czym dokładnie polegają studia MBA? Tzn ogólenie wiem co to, że są to studia typowo biznesowe, dla osób na kierowniczych stanowiskach, bardziej mnie interesuje to, czego dokładnie można się tam nauczyć, jaką wiedzę przekazują i czy studia te są warte swojej ceny. Widziałem ofertę takich właśnie studiów i poważnie zastanawiam się, nad ich podjęciem. Oczywiście nie teraz, może za rok. Studia co by nie mówić są dosyć drogie, dlatego muszę się też zastanowić w jaki sposób je sfinansować, czy warto brać na nie kredyt. Tak czy inaczej szukam jakichś konkretnych informacji na temat tych studiów od osób, które miały z nimi bezpośredni kontakt. Z góry dzięki za pomoc!
    Cytuj
  • martinus22 7 sty 2015, 21:38
    Widzę, że nie ma zainteresowania, ale podłączam się pod pytanie.
    Cytuj
  • karinawalorek 16 lis 2015, 23:04     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lis 2015, 2:22, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja robiłam MBA we Wrocławiu na WSB. Było to kosztowne nie powiem, ale rezultaty spełniły moje oczekiwania (studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/wroclaw/korzysci), a pieniądze się zwróciły, bo dostałam podwyżkę, a później dość szybko zmieniłam pracę na lepszą. WSB współpracuje z Franklin University i musze przyznać, że materiały wykładowe były naprawdę przydatne. MBA znacznie "podkręca" CV, a pracodawcy lubią takich, co są ambitni i inwestują w samorozwój.
    Cytuj
  • elfka 17 kwi 2016, 19:50
    też polecam studia MBA na WSB. Mój brat uczęszcza na te studia od pażdziernika i jak na razie mówi o nich w samych superlatywach. Ostatnio pokazywał mi na ich stronie Ranking Najlepszych Programów MBA w Polsce i Wyższa Szkoła Bankowa jest tam na dość wysokiej pozycji.Franklin University MBA, WSB we Wrocławiu jest na 9 miejscu a w pierwszej dwudziestce jest aż 4 ich programy MBA,
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum