Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Rozwój osobisty - szkolenie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rozwój osobisty - szkolenie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • malamiii 11 wrz 2018, 13:44
    Szukam namiaru na dobre szkolenie z rozwoju osobistego, najlepiej gdyby odbywało się na terenie Warszawy. Ostatnio przypadkowo natknęłam się na bloga prowadzonego przez Pana Marcina Mańka jurora z programu Make Me Ower widzę, że on prowadzi podobne szkolenia, może mi ktoś więcej powiedzieć coś na temat tych szkoleń?
    Cytuj
  • kubakos 11 wrz 2018, 14:33
    Pan Marcin ma ogromne doświadczenie, szkoleniach prowadzi je już od kilku lat. Ma ponad 17 letnie doświadczenie w pracy w mediach, prasie. Na szkoleniu Pana Marcina byłem raz organizowała je moja firma, szkolenie ogólnie samo w sobie było bardzo nam potrzebna, zdobyliśmy potrzebną wiedzę w dziedzinie rozwoju samych siebie jak i naszej wspólnej firmy.
    Cytuj
  • Venomm 14 wrz 2018, 7:33
    kubakos napisał:Pan Marcin ma ogromne doświadczenie, szkoleniach prowadzi je już od kilku lat. Ma ponad 17 letnie doświadczenie w pracy w mediach, prasie. Na szkoleniu Pana Marcina byłem raz organizowała je moja firma, szkolenie ogólnie samo w sobie było bardzo nam potrzebna, zdobyliśmy potrzebną wiedzę w dziedzinie rozwoju samych siebie jak i naszej wspólnej firmy.
    I do takich ludzi jak pan Marcin Mańka warto się zgłaszać! Skoro posiada 17letnie doświadczenie to na takim szkoleniu zamkniętym czy otwartym potrafi przekazać wiele pożytecznej wiedzy. Poczytałem artykuły na blogu tego pana i szczerze to jestem pod wielkim wrażeniem jak można być tak wielkim człowiekiem sukcesu!
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: usługi kurierskie