Favore.pl

Pomoc

Podbicia - Funkcje płatne

TEMATY POMOCY
Nie znalazłeś odpowiedzi?  Skontaktuj się z nami 
PODBICIA

Podbicia, pozwalają na przeniesienie ogłoszenia na wyższe pozycje na liście wszystkich ogłoszeń w wybranej kategorii. Im więcej podbić, tym wyższa pozycja ogłoszenia. Obok ogłoszeń podbitych widoczne jest niebieskie pole z liczbą podbić. Każdy zalogowany użytkownik może podbić swoje ogłoszenie w panelu Moje konto.

Ogłoszenie, dla którego wykupiono 30 podbić:


Podbicia mogą stanowić uzupełnienie wykupionego Pakietu. Zwłaszcza w kategoriach, w których wykupienie jednego z pakietów, nie daje gwarancji otrzymania najwyższej pozycji. Zależnie od tego, jak intensywnie promowane są inne ogłoszenia w danej kategorii, warto dokupić podbicia, aby zamieścić swoje ogłoszenie ponad ofertami konkurencji.

Szeregowanie ogłoszeń zgodnie z liczbą podbić (malejąco) odbywa się w obrębie sekcji promowane ogłoszenia oraz znalezione ogłoszenia. W praktyce oznacza to, że ogłoszenie podbite dowolną liczbę razy i nie posiadające aktywnego pakietu promującego, znajdzie się w sekcji znalezione ogłoszenia, nie w sekcji promowane ogłoszenia.

Przy zakupie dowolnej liczby podbić, użytkownik otrzymuje także status "Zweryfikowany", zamieszczony przy jego nazwie, w widoku wszystkich ogłoszeń.

Uwaga! Każde podbicie ma swoją ważność. Podbicia mają ważność 1, 3, 6 lub 12 miesięcy (w zależności od wybranej opcji). Jeżeli podbijesz swoją usługę o np. 5 punktów, to po upływie ważności te 5 punktów zostanie odjęte od ogólnej liczby podbić.

ZOBACZ TAKŻE