AUTOMATYCZNE TWORZENIE BAZ FIRM! Zestaw 6 parserów + mailing za 50%!

AUTOMATYCZNE TWORZENIE BAZ FIRM! Zestaw 6 parserów + mailing za 50%! nr 6443

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
844
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego lub odbiór osobisty
Sprzedawca
lukasxx ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość Wyświetl wizytówkę
Kontakt
PRINTEC
Wyślij e-mail
Lipowa 8/1
64-965 Okonek

Komunikator: e-printec
Pokaż na mapie
OPIS PRODUKTU

MASZ W RĘKACH POTĘŻNE

NARZĘDZIE MARKETINGOWE


Aplikacja do szybkiego i automatycznego tworzenia
legalnych baz danych Twoich klientów!

 

+ instalacja i konfiguracja GRATIS!

 
 

TERAZ NOWA, UDOSKONALONA WERSJA!


Nawet najlepszy produkt lub usługa są bezwartościowe, jeżeli nie poinformujesz o nich swoich potencjalnych klientów. Silna konkurencja oraz rosnące ceny reklam powodują, że przebicie się z przekazem marketingowym jest coraz trudniejsze i bardzo kosztowne. Dzięki aplikacji Websoft Site Analyzer możesz automatycznie i w sposób całkowicie legalny tworzyć bazy danych niemal wszystkich firm z interesujących Cię branży. Przy zachowaniu obowiązujących w Polsce norm prawnych możesz wysyłać dowolną ilość mailingów reklamowych i niskim kosztem pozyskiwać nowych klientów!

 

JAK DZIAŁA WEBSOFT SITE ANALYZER?

 

Prosta obsługa i bezpłatna pomoc w instalacji.

Po zakupie naszego programu otrzymujesz od nas bezpłatną usługę instalacji oraz konfiguracji na Twoim serwerze. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby obsługa programu była jak najprostsza.

 

Wybierasz słowa kluczowe – otrzymujesz listę wszystkich przypisanych do nich firm.

 

Websoft Site Analyzer dokonuje analizy kodu polskich ogólnodostępnych katalogów firm. Obecnie aplikacja obsługuje 6 najpopularniejszych katalogów firmowych. Następnie generuje odpowiednio sprofilowane bazy danych oparte na wybranych przez Ciebie słowach kluczowych. W najnowszej wersji stworzyliśmy jako moduł dodatkowy – tworzenie baz danych wg branży!

 

Pobieranie danych z określonej lokalizacji! Możesz pobrać nawet dane z konkretnej ulicy!!!

 

Zawsze masz pełen dostęp do cennych informacji.

Program zbiera dla Ciebie wiele różnych danych teleadresowych: nazwa firmy, adres (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość), telefon(y), adres e-mail, strona www, słowo kluczowe (po jakim firma została wyszukana), datę dodania firmy do bazy. Dane mogą być w formacie CSV - otworzysz je w Excelu, OpenOffice, Works i innych arkuszach kalkulacyjnych. Co z nimi zrobisz zależy wyłącznie od Ciebie!

 

 

Dwustopniowe filtrowanie danych i usuwanie duplikatów - już nigdy nie wyślesz komuś maila dwa razy!


Mailingi reklamowe możesz wysyłać za pomocą naszego programu Websoft Mailer!

Zebrane dane możesz w łatwy sposób zaimportować do naszego systemu mailingowego, który otrzymujesz od nas za jedyne 99 zł! To bardzo skuteczne narzędzie, które tworzy i wysyła e-maile w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko że Twoja wiadomość trafi do SPAMU.

 

7 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NASZ PROGRAM:

 • Możesz zacząć już teraz. Prosta i szybka instalacja w 3 minuty!

 • Nie kupuj kota w worku. Sprawdź naszą bezpłatną wersję demo.

 • Taniej nie można! To najtańsza forma reklamy w Internecie.

 • W pełni legalny. Działasz z poszanowaniem polskiego prawa.

 • Szybkie efekty! Tworzysz bazę. Wysyłasz. Pozyskujesz klienta!

 • Polska i Europa. Masz dostęp do firm z całej Polski i Europy!

 • Najlepszy na rynku. Tysiące zadowolonych klientów!

 

 

Cena oprogramowania: 844 zł (brutto - wystawiamy faktury VAT)
- pakiet 6 parserów + system mailingowy!

 

KUP TERAZ!

 

Cena obejmuje roczną licencję na nasz program. Po tym czasie program przestaje działać. Oczywiście licencję można w łatwy sposób przedłużyć w tej samej cenie. Posiadając aktywną licencję masz zawsze możliwość dokonać aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji.


ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Ile danych pozyskam?

Wszystko zależy od konfiguracji oraz mocy serwera. Jeżeli dysponujesz serwerem dedykowanym, możesz pozyskać nawet 100 firm w ciągu minuty (w ciągu doby to 144 tys. rekordów!). Skrypt działa też na tradycyjnych hostingach: w zależności od mocy serwera to od kilkudziesięciu do kilku tysięcy rekordów na godzinę!

 

Jak można wykorzystać zgromadzone dane?

Możesz przeprowadzić dowolną kampanię mailingową do wybranej przez Ciebie grupy docelowej. Przykładowo: interesują Cię tylko biura rachunkowe? Za pomocą naszego programu tworzysz bazę wszystkich biur rachunkowych w Polsce! Możesz też tworzyć na zlecenie odpowiednio sprofilowane bazy firm. Sposoby wykorzystania tego potężnego narzędzia są nieograniczone.

 

Jak wygląda instalacja i konfiguracja?

Instalacja sprowadza się do wrzucenia plików na serwer (oraz podania skryptowi danych dostępowych do bazy danych poprzez wpisanie ich w odpowiednich polach formularza), a następnie uruchomienia instalatora (dostarczamy dokładną instrukcję w formacie PDF). Instalacja nie zajmuje więcej niż 2 minuty. Zapewniamy też pełną pomoc techniczną zarówno przy instalacji, korzystaniu jak i ewentualnych problemach! Tego nie da Ci nikt inny!

 

Czy takie pozyskiwanie baz danych jest legalne?

Wykorzystanie Websoft Site Analyzer jest w pełni legalne, ponieważ aplikacja generuje dane powszechnie dostępne w Internecie (dane są udostępniane bezpłatnie). Prezentuje je jedynie w innej formie. Co więcej dane adresowe nie są własnością katalogów. Każdy użytkownik mógłby sam ręcznie skopiować wszystkie te dane, zajęłoby mu to jednak dużo czasu. Katalogi nie mają również żadnych strat z tytułu funkcjonowania programu. Aplikacja ułatwia pozyskiwanie ogólnodostępnych i jawnych danych.

 

Czy muszę posiadać własny serwer?

Tak. Jeżeli go jeszcze nie posiadasz nie stanowi to żadnego problemu. Wykupienie serwera nie jest drogie. Ceny zaczynają się już od 50 złotych rocznie. Oto kilka z firm, które polecamy: (lista). Oczywiście pomożemy Ci zainstalować i skonfigurować nasz program na Twoim serwerze.

 

Czy mogę przetestować oprogramowanie zanim się zdecyduję na jego zakup?

Tak jest taka możliwość. Zapraszamy do skorzystania z naszej wersji demo. To doskonała okazja, żeby dobrze poznać nasz program. Funkcjonalność wersji demo jest dość ograniczona, dlatego sugerujemy również zainstalowanie naszej aplikacji i wykupienie obsługi jednego katalogu w cenie 99 złotych. W ten sposób uzyskasz pełną funkcjonalność, sprawdzisz jak działa program i będziesz mógł podjąć decyzję, czy chcesz go rozszerzyć o inne katalogi. Zarejestruj się tutaj, żeby skorzystać z bezpłatnej wersji demo.

 


DODATKOWE MODUŁY

Poniżej przedstawiamy listę dodatkowych modułów, dzięki którym możesz jeszcze bardziej poszerzyć funkcjonalność naszej aplikacji i zyskać nowe możliwości:

 

Moduł pobierania branżami

Umożliwia zaznaczanie wybranych branż zamiast ręcznego wpisywania słów kluczowych. Idealne rozwiązanie dla osób, które pobierają duże ilości danych i chcą docierać do szerokiej grupy odbiorców. Przyspiesza konfigurację nawet o 80%!

Cena tylko 99 złotych

 

Moduł Mail Plus

Znacznie rozszerza możliwości w zakresie pozyskiwania maili. Standardowo Websoft Site Analyzer skanuje główną stronę firmowej witryny www. Jeżeli nie znajdzie tam adresu e-mail nie dodaje go do bazy danych. Ten moduł skanuje wszystkie podstrony witryny. Dzięki temu liczba pozyskanych adresów e-mail zwiększa się nawet o 400%

Cena tylko 89 złotych

 

Moduł Export Phones

Przeznaczony jest dla osób planujących kampanię SMS’ową. Umożliwia eksport listy telefonów komórkowych do pliku CSV, bez potrzeby ręcznej analizy bazy i wyszukiwania numerów komórkowych. Wystarczy taką listę wkleić do programu służącego do przeprowadzania kampanii SMSowych i rozpocząć wysyłkę. To znaczne ułatwienie i przyspieszenie prowadzenia akcji marketingowych.

Cena tylko 19 złotych

 

Moduł Google Upgrade (NOWOŚĆ)

W znaczący sposób rozszerza możliwości w zakresie pozyskiwania adresów e-mail. Moduł wyszukuje w Google adres strony firmowej dla danego rekordu. Następnie, we współpracy z modułem upgrade (należy go zakupić osobno), wyszukuje na niej adres e-mail. W ten sposób domyślną bazę z dowolnego portalu można znacznie rozbudować o adresy www i e-mail.

Cena tylko 99 złotych

 

Moduł AutoMail (NOWOŚĆ)

Moduł w pełni integruje aplikację z programem Websoft Mailer. Dzięki temu na pozyskiwane na bieżąco adresy mailowe możesz automatycznie wysyłać zdefiniowane wcześniej wiadomości e-mail, np. zapytania o możliwość wysłania oferty. Oszczędzasz dzięki temu mnóstwo czasu – nie musząc czekać aż stworzy się kompletna baza danych.

Cena tylko 119 złotych

 

 

Teraz także aplikacje do tworzenia baz firm zagranicznych!!!

Wszystkie kraje Unii Europejskiej

każdy kraj za 199 zł brutto!!!

 

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Nasz skrypt do działania wymaga serwera z obsługą PHP5, bazy danych MySQL5, zainstalowanego cURL, modułu ionCube Loader oraz dostępu do harmonogramu CRON (do pracy automatycznej). Jeżeli nie masz własnego serwera lub nawet nie wiesz co to jest serwer – nie przejmuj się. Pomożemy Ci ze wszystkim, tak żeby całość działała bez żadnych problemów.

Jeżeli pobierasz duże ilości danych, istnieje ryzyko, że któryś z katalogów firm doda Cię do czarnej listy i Twojego adresu IP już nie wpuści na stronę. W moim oprogramowaniu nie ma tego ryzyka! Znajdujesz w sieci bezpłatne serwery proxy (skrypt obsługuje nieograniczoną ilość!) i wpisujesz je na listę. Możesz też wykupić wysokiej jakości serwer proxy np. na www.proxymarket.pl. Wtedy katalog firm nie widzi Twojego prawdziwego IP - nie zostaniesz dodany do czarnej listy! Możesz bez ryzyka pobierać duże porcje danych w krótkim czasie!

 

Nie kupuj kota w worku! Konkurencja nie pozwoli przetestować skryptów, my jesteśmy dumni z naszego produktu.
Zarejestruj się tutaj i skorzystaj z bezpłatnej wersji demo!

 

Poniżej dodatkowo kilka zrzutów ekranu:

 

Wygląd aplikacji na telefonie komórkowym:
Wygląd aplikacji na tablecie:

 

WAŻNE!

 • Ze skryptu należy korzystać z głową!
 • Nie dajemy gwarancji, że zarobisz na skrypcie!
 • Nie ponosimy odpowiedzialności za sposoby i następstwa wykorzystania skryptów, a także za legalność jego wykorzystania!
 • Jesteśmy właścicielem oferowanych materiałów oraz posiadamy prawo do ich sprzedaży.
 • Nieumiejętna instalacja bądź konfiguracja nie oznacza wadliwości skryptu.
 • Nigdy nie zwracamy pieniędzy za materiały wirtualne – kupuj rozsądnie.
 • Nie odpowiadamy za ograniczenia nałożone przez zewnętrzne serwisy.

 

Wystawiamy faktury VAT!!!

 

Kupujesz od legalnej, zarejestrowanej firmy

NIP: 253-012-38-23, REGON: 320902717

 

 

Pełna pomoc techniczna zarówno przy instalacji, korzystaniu jak i ewentualnych problemach! Tego nie da Ci nikt inny!


Uwaga! Nasza aplikacja nie jest powiązana z żadnych portalem prezentującym dane firm. Zamawiając nasze produkty lub wykonanie usługi, akceptujesz nasze zasady.

 

Cena oprogramowania: 844 zł (brutto - wystawiamy faktury VAT)
- pakiet 6 parserów + system mailingowy!

 

KUP TERAZ!

 

Cena obejmuje roczną licencję na nasz program. Po tym czasie program przestaje działać. Oczywiście licencję można w łatwy sposób przedłużyć w tej samej cenie. Posiadając aktywną licencję masz zawsze możliwość dokonać aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji.

INNE PRODUKTY TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
baza firm, baza danych firm, parser pkt, zumi, pf, tworzenie bazy firm, program do tworzenia bazy firm, aplikacja php, skrypty php
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
negatywna
rozwiń Spamerzy rozsyłają maile bez zgody Wystawiona 13-02-2018 20:01 przez Michał (94.254.239.*)   Zgłoś nadużycie
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
AUTOMATYCZNE TWORZENIE BAZ FIRM! Zestaw 6 parserów + mailing za 50%! (galeria) - wyświetleń 12330Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 24)