Busola  -  nowoczesny system obsługi transportu publicznego

Busola - nowoczesny system obsługi transportu publicznego nr 12833

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
2 500
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego
Kontakt
Anteeo - Łukasz Izbaner
Wyślij e-mail
ul. Pomianowskiego 23/17
86-010 Koronowo

OPIS PRODUKTU

 Czym jest BUSOLA?

System BUSOLA to nowoczesna platforma dla przewozów pasażerskich. Skupia w sobie najistotniejsze potrzeby przewoźników: posiadanie nowoczesnej strony WWW, systemu zarządzania rozkładami, cennikami i biletami pasażerskimi. Szybko i przystępnie pomaga w pracy Twoim pracownikom niezależnie czy jest to kasjer, kierowca, fakturzysta czy mechanik.

 

BUSOLA jest podzielona na moduły: rozkłady jazdy, zakup biletów, wynajem autokarów, terminarz, kontrola biletów i dokumentów pasażerów, archiwizacja danych i statystyki.

Rozkłady jazdy to moduł dzięki któremu Twoi pasażerowie w łatwy sposób odnajdą godziny odjazdu dla interesujących ich linii i dat. Dla nowych klientów posiadamy udogodnienie w formie mapy z trasą przejazdu i umiejscowieniem każdego przystanku wprowadzonego do bazy. Po rejestracji w naszym systemie pasażerowie będą mieli możliwość dokonania zakupu biletu okresowego i wyboru sposobu płatności.
Elektroniczna baza pasażerów zintegrowana jest z aplikacją mobilną dla kierowcy, który dzięki niej ma dostęp do biletów i dokumentów klientów - dzięki temu kontrola biletów przechodzi sprawnie. Jeśli posiadasz obszerną bazę autokarów pod wynajem możliwe jest umieszczenie ich w systemie BUSOLA, który umożliwi określenie ich wyposażenia i najważniejszych parametrów wyceny. Wszelkie spotkania, serwisy, urlopy odnotujesz bez najmniejszego problemu w module kalendarza. Za pośrednictwem systemu BUSOLA będzie również możliwy dostęp do modułu wynajmu autobusów wraz z kalkulatorem i szacunkowym kosztem tejże usługi.
 

 

 Busola jest doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli firm oferujących przewozy regionalne lub wynajem autokarów, którzy: planują zmianę swojego serwisu internetowego na bardziej nowoczesny i funkcjonalny bądź zamierzają otworzyć serwis internetowy swojego przedsiębiorstwa.


 

 Jakie wsparcie oferujecie dla kupujących system Busola?

Gwarantujemy ci pełne wsparcie zespołu doświadczonych programistów na całym etapie wdrażania Twojej strony, jak również po jej uruchomieniu.

  • przesyłaj materiały za pomocą których zredagujemy Twoją stronę
  • zainstaluj serwis na naszym serwerze

Chcesz zmienić szatę graficzną lub układ swojej strony? Zaprojektujemy ją dla Ciebie! Brakuje Ci funkcji specyficznych dla Twojej firmy? Dopracujemy system ściśle według Twoich wymagań.

Zapraszamy na demo.busola.pro!
 

Cena za system jest dostosowywana do Twoich wymagań i funkcji, które potrzebujesz oraz jest uzależniona od modułów. Nie płacisz za to, czego nie używasz!

Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii pozytywnych - pokaż wszystkie opinie
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Busola - nowoczesny system obsługi transportu publicznego (galeria) - wyświetleń 2792Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)