Exogen Wypożyczanie. Wysyłkowo w całej Polsce. Kraków, Szczecin, W - wa

Exogen Wypożyczanie. Wysyłkowo w całej Polsce. Kraków, Szczecin, W - wa nr 13715

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego lub odbiór osobisty
Sprzedawca
ARTROMOT ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość Wyświetl wizytówkę
Kontakt
MEDICARTRO REHABILITACJA I WYPOŻYCZALNIA
Wyślij e-mail
https://exogen.com.pl
31-939 KRAKÓW

Komunikator: https://exogen.com.pl/
Pokaż na mapie
OPIS PRODUKTU

 Wypożyczanie urządzenia Exogen.

 

Urządzenie Exogen przyspiesza zrost wolno gojących się kości.  Zastosowano w nim bezpieczne i skuteczne pulsacyjne fale ultradźwiękowe o niskim natężeniu  emitowane przez głowicę. Exogen przyspiesza gojenie się świeżych złamań aż o 38% , jest skuteczny w walce ze złamaniami trudno gojącymi się i opóźnionymi. Posiada łatwą intuicyjną obsługę i instrukcję użytkowania w języku polskim. Jest dopuszczony do leczenia na podstawie polskich certyfikatów i  FDA U.S. Food end Drug Administration. Proponujemy terapię w domu Pacjenta bez konieczności ryzykownych i częstych dojazdów. Urządzenia wysyłamy i odbieramy poprzez pocztę kurierską. Cena jednego zabiegu 20-sto minutowego wynosi od 30 zł do 27zł w zależności od długości wypożyczenia.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową.

 

Opis wypożyczenia poniżej:

Krok 1. Proszę o kontakt telefoniczny lub przez stronę internetową lub przez zakładkę kontakt . Jest ona umieszczona na stronie głównej po lewej  na samym dole.

 

W zakładce kontakt proszę wpisać:

w pierwszym wierszu: Imię i Nazwisko,

w drugim wierszu adres E mail,

w treści proszę o podanie powodu kontaktu z wypożyczalnią. Jeśli Państwo są zainteresowani wypożyczeniem lub kupnem urządzenia Exogen proszę to wpisać i podać numer telefonu.

Krok 2. Wypożyczalnia wyśle stosowną odpowiedz a jeśli Państwo chcą wypożyczyć Exogen prześlemy umowę wypożyczenia do wglądu bez danych Pacjenta.

Krok 3. Prosimy o akceptację treści umowy mailowo lub telefonicznie.

Krok 4. Po przesłaniu akceptacji poprosimy o wysłanie zdjęcia lub skanu dowodu osobistego. Jeśli jest to skan prosimy o napisanie na skanie ręcznie” przesłanie w celu wypożyczenia Exogenu”. Taka procedura ma na celu ochronę danych osobowych i daje pewność iż skan nie zostanie użyty w innym celu niż wypożyczenie Exogenu.

Krok 5. Dane ze skanu lub zdjęcia wpisujemy do umowy i w tej uzupełnionej formie przesyłamy zwrotnie do pacjenta w celu sprawdzenia danych i ponownej akceptacji.

Krok 6. Wysyłamy urządzenie poprzez kuriera. Przy odbiorze urządzenia od kuriera jeden egzemplarz umowy znajduje się w urządzeniu. Jest on dla Państwa. Drugi posiada kurier i poprosi Państwa o jej podpisanie. Umowa, która posiada kurier podpisana Przez Państwa wraca do wypożyczali. Kurier nie pobiera żadnych opłat.

Krok 7. Korzystacie z urządzenia. Po zakończeniu okresu wypożyczenia w odpowiednim umówionym dniu wypożyczalnia przysyła kuriera w celu odbioru. Po podjęcieu przesyłki kurier pozostawia Państwu kopię listu przewozowego zwrotnego do wypożyczalni w celu udokumentowania oddania przesyłki do wypożyczalni.

Krok 8. Otrzymujecie Państwo fakturę pocztą lub mailowo.

 

 

SŁOWA KLUCZOWE
exogen, opóżniony, zrost, kości, złamanie, przyspieszanie, zrostu, , szybsze, gojenie, złamania, rehabilitacja, ortopedia, brak zrostu kości
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Exogen Wypożyczanie. Wysyłkowo w całej Polsce. Kraków, Szczecin, W - wa (galeria) - wyświetleń 4233Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3 na 5 (liczba ocen: 27)