Granulat Termolit do styrobetonu EPS200

Granulat Termolit do styrobetonu EPS200 nr 20715

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
69 Rabat 6% tylko dla klientów z Favore.pl
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego lub odbiór osobisty
Sprzedawca
pawelbaranski ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
Firma
Wyślij e-mail
Reja 58
97-500 Radomsko

tel: 602571947
tel: 602661730
OPIS PRODUKTU

Jakościowy granulat EPS z dodatkiem XPS, wielofrakcyjny w celu zwiększenia jego gęstości zasypowej, co przekłada się na lepsze parametr cieplne, akustyczne i wytrzymałościowe.

System Termolit różni się od innych brakiem zbytecznej i toksycznej chemii, takiej jak barwniki, środki przeciwzbrylające, polimery i żywice formaldehydowe. Jest w 100% zdrowy i ekologiczny, oparty wyłącznie o naturalne produkty wiążące jak biały i szary cement. Styropian jest tak przygotowany że nie wymaga żadnych toksycznych dodatków.

System Termolit TM powstał w 2001 roku czyli jest obecny na naszym rynku od 22 lat. Doświadczenie daje naszym klientom pewność satysfakcji i bezpieczeństwo.

W przypadku luźnego zasypu lub nadmuchu zmniejsza to infiltrację powietrza, a w przypadku "styrobetonu", "płynnego styropianu" zmniejsza zapotrzebowanie na cement. Granulat do wyboru o lambdzie 0.039, 0,038 twardy EPS150, lub grafit 0.031.

Opakowanie o wymiarach 240 cm i średnicy ok.70 cm zawiera ponad 900 litrów styropianu. Od 2001 roku produkujemy wsady termoizolacyjne do wylewek, zaopatrujemy najlepszych wykonawców w Niemczech i Polsce, takich jak Strabag czy Dyckerchoff.

Oferujemy transport, wsparcie techniczne.

Koszt 100 litrów styropianu to 9.80 zł więc całe opakowanie o pojemności 900 litrów kosztuje tylko 69 zł netto ( z takiego opakowania powstanie 1m3 gotowego płynnego styropianu) z fakturą wykonawczą VAT 8% czyli 74,52 zł brutto, z fakturą handlową np. do dalszej odsprzedaży wysokość podatku VAT 23% czyli 84,87 zł brutto

Nasz jakościowy granulat jest produkowany metodą "crumblingu" i nie ma nic wspólnego z oferowanym na pozostałych aukcjach granulatem ze zmielonych odpadów po ociepleniu ścian ! Mielenie powoduje zniszczenie wewnętrznej, bardzo delikatnej struktury granulatu EPS, a deformacja, zgniatanie kulek, utratę ich sztywności, wytrzymałości na ściskanie. Nasz granulat produkowany jest przy wykorzystaniu sprężonego powietrza o ciśnieniu 300 BAR.

Proszę pamiętać, że granulat pozyskany ze styropianu fasadowego stosuje się wyłącznie do docieplenia fasad ( wypełnienie pustki powietrznej między ścianą nośną i osłonową ) do styrobetonu tylko granulat z twardego styropianu podłogowego!! ( od 100KPa do 200 kPa )

Kupuj od twórców technologii.  Zapraszamy  Term-Eko, Radomsko ul. Reja 58

Firma Term-Eko posiada certyfikat renomowanego producenta styropianu, firmy "Austrotherm"

Zapraszamy na stronę na Facebooku Term-Eko granulaty termoizolacyjne Termolit

Do zobaczenia

Marzena - dział sprzedaży

 

PLIKI DO POBRANIA
INNE PRODUKTY TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
styrobeton, termolit, granulat styropianowy, wylewki maszynowe, płynny styropian
Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Granulat Termolit do styrobetonu EPS200 (galeria) - wyświetleń 62Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)