Meble hotelowe / domowe / biurowe / do apartamentów i domów opieki

Meble hotelowe / domowe / biurowe / do apartamentów i domów opieki nr 17543

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego
Sprzedawca
Arte_de_Radi ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
Arte de Radi - Grupa Dubiński
Wyślij e-mail
Al. 3 Maja 12 piętro 1 pokój 1
00-391 Warszawa

OPIS PRODUKTU

Arte De Radi – część Grupy Dubiński – to firma, która od trzech pokoleń kontynuuje pasje stolarskie. Ponad 40 lat doświadczenia i rozwoju technologii pozwoliło nam stać się grupą zakładów wyspecjalizowanych w poszczególnych sektorach rynku meblowego.

Arte De Radi dedykowana jest obsłudze rynku komercyjnego w obszarach mebli kontraktowych do hoteli, akademików i apartamentowców, HoReCa, biur oraz domów opieki. Jesteśmy również podwykonawcą mebli katalogowych, producentem własnych serii wysokiej jakości listew przypodłogowych oraz szaf przesuwnych.

Tworzymy grupę profesjonalistów o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku meblarskim. W skład grupy wchodzą 2 własne zakłady produkcyjne, jednostka zajmująca się montażem oraz powiązane zakłady partnerskie. Dzięki tak rozbudowanemu zapleczu jesteśmy w stanie zaoferować bogatą ofertę kompleksowego wyposażenia wnętrz.

Wysoka jakość wykonania jest od lat doceniana przez Klientów, dzięki czemu nasze meble znajdują się w szkołach, akademikach, hotelach, pensjonatach, kościołach i centrach konferencyjnych na terenach Europy i także Nowej Zelandii czy Nigerii.

Dzięki możliwości dywersyfikacji zadań pomiędzy własne zakłady produkcyjne, zautomatyzowanej linii produkcyjnej CNC oraz manufaktury, eliminujemy konieczność korzystania z usług pośredników. Gwarantuje to pełną kontrolę nad procesem produkcji, jakością produktów oraz zwiększa naszą elastyczność w tworzeniu wzorów i wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań.

 

SŁOWA KLUCZOWE
meble hotelowe, meble kontraktowe, meble do apartamentów, meble do domów opieki, meble biurowe, meble i zabudowa przestrzeni wspólnych, meble do kuchni, garderoby
Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Meble hotelowe / domowe / biurowe / do apartamentów i domów opieki (galeria) - wyświetleń 6178Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)