Nowoczesne  Ogrzewanie

Nowoczesne Ogrzewanie nr 7150

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
Rabat 25% tylko dla klientów z Favore.pl
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego
Sprzedawca
krystiansengp ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
Krystiansen Green power
Wyślij e-mail
Maryli 28
80-123 Gdańsk

Pokaż na mapie
OPIS PRODUKTU

       Panele grzewcze, produkowane i oferowane  z wykorzystaniem  węgla krystalicznego posiadają możliwości emisji niskotemperaturowego ogrzewania promieniami podczerwieni oraz niskotemperaturowego promieniowania ogrzewania podłogowego, uruchomiony na tej podstawie

Najbardziej zaawansowane i profesjonalne oraz efektywne ogrzewanie podłogowe , ogrzewanie ścienne  panelami Krystiansen  aluminiowe z systemem cyrkulacji  oraz  szklane  z systemem cyrkulacji  zarówno aluminiowe  jak i  szklane mogą mieć  grafikę jakie sobie zażyczysz przy zachowaniu pełnej gwarancji , bezpieczeństwa produktów i oszczędności energii, ochrony środowiska, wygoda i zdrowotności urządzeń  dla naszych klientów.

        Produkty posiadają ISO9001 międzynarodowy certyfikat systemu zarządzania jakością,  oraz zdobyły  potwierdzenie  Nadzoru Jakości i Kontroli Państwowej Centrum Krajowych systemów podczerwieni sprawozdań z inspekcji, zielone produkty.

Wiodąca technologia firmy i rygorystyczne zarządzanie jakością, oraz ciągłości doskonalenia  produktów zaowocowały  międzynarodowymi certyfikat CE, Europy, Ameryki Północnej i Południowej ponad dziesięciu krajów i regionów. 

 W ostatnich latach firma dalej   inwestuje  w kapitał i technologie  do budowy kompletnego systemu produkcji i eksploatacji.

Nasza idea „Oszczędzają bogaci to i nam się to opłaci”  ma za zadanie zmienić podejście do oszczędzania energii jako dobrej idei  którą należy się szczycić  aby nasi klienci polubili oszczędność ogrzewania" .

Aby utworzyć  wartość rynkową  do tworzenia komfortowych warunków, ciepłe i zdrowe jakości życia.

Pragniemy podkreślić że nasze produkty posiadają inne korzyści  :

Korzyści z użytkowania naszych paneli na podczerwień

Tanie ogrzewanie . Jest to najtańsze ogrzewanie w eksploatacji  oraz ciepłem jakie daje powszechne centralne ogrzewanie gazowe i olejowe i elektryczne .

 Eleganckie i bezobsługowe- Nie wymagają kosztownego stałego serwisu, osobnej kotłowni oraz miejsca na przechowywanie paliwa, komina przeglądów kominiarskich czyszczenia odbiorów, przeglądów instalacyjnych itd.

 Komfort i wygoda . Każdy promiennik podczerwieni ma  sterownik pozwalający na ustawianie temperatur dla w domu czy biurze magazynie dyskotece kościele czy warsztacie.

Ekologia. Zużywając  mniej energii panele na podczerwień przyczyniają się do obniżenia zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Zdrowe ciepło lecznicze. Ogrzewanie podczerwienią wykorzystywana w panelach jest stosowana  

w sanatoriach, ośrodkach leczniczych , inkubatorach ponieważ ma  potwierdzone działanie lecznicze.

SŁOWA KLUCZOWE
promienniki do lat gwarancji z własna grafiką, pompy ciepła, kolektory, pełna kolorystyka grzejników do lat gwarancji, z własna grafiką
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Nowoczesne Ogrzewanie (galeria) - wyświetleń 8390Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)