Brak zdjęcia

Podpis elektroniczy Sigillum nr 4987

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
366,54
Stan
Nowy
Dostawa
Odbiór osobisty
Kontakt
AllSell IT S.J.
Wyślij e-mail
Kościelna 20
27-200 Starachowice

Pokaż na mapie
OPIS PRODUKTU

Zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego Sigillum Sign:

Sigillum Polskie Centrum Certyfikacji Elektronicznej oferuje trzy podstawowe zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego kwalifikowanym certyfikatem elektronicznym, z okresem ważności na jeden rok:

  • Zestaw Sign S, tylko do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego, najtańszy zestaw dla osób posiadających komputery z wbudowanym czytnikiem kart kryptograficznych, lub osoby posiadające własne czytniki.
  • Zestaw Sign M jak wyżej, w komplecie z czytnikiem kart kryptograficznych dołączanym do portu USB,
  • Zestaw Sign L jak wyżej oraz zawiera certyfikat komercyjny służący do podpisywania poczty elektronicznej, szyfrowania danych i logowania do systemów komputerowych.


Karta kryptograficzna Sigillum jest bezpiecznym nośnikiem certyfikatów elektronicznych i kluczy kryptograficznych z nimi związanych. 

Do obsługi karty kryptograficznej i/lub czytnika kart, niezbędne jest oprogramowanie instalowane w systemie operacyjnym komputera i pozwalające aplikacjom komunikować z tymi urządzeniami – jest ono zawsze dostarczane w komplecie z kartą i/lub czytnikiem kart kryptograficznych. 

Certyfikat kwalifikowany Sigillum Top – jest to kwalifikowany certyfikat zgodny z Ustawą o Podpisie Elektronicznym – może być wydawany tylko przez Centrum Certyfikacji wpisane na listę kwalifikowanych podmiotów świadczących usługi certyfikacji elektronicznej. 

Certyfikat komercyjny Sigillum Basic – jest to jeden z możliwych do zakupu certyfikatów komercyjnych wydawanych przez Sigillum PCCE.

 

Poniżej przedstawiamy link do poradnika, który ułatwi Państwu przygotowanie się do zakupu kwalifikowanego podpisu elektronicznego

LINK

 

SŁOWA KLUCZOWE
podpis elektroniczy, sigillum, certfikat kwalifikowany, certyfikat komercyjny
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
negatywna
rozwiń Zaufałam tej firmie i zleciłam zrobienie mebli kuchennych. Meble zostały wykonane z płyty wiórowej laminowanej. Niestety ich wykonanie pozostawia dużo do życzenia. Na frontach są widoczne ślady kleju ( jak zapytałam czemu to tak wygląda to Pan montazysta odlał mi do słoiczka jakiś preparat i kazał mi je sobie wycierać), odpryski po zewnętrznej stronie frontów i wewnętrznej w miejscu wiercenia otworu na uchyt na uchwyt. Szawki nie domykają się, są nierówne. Generalnie wyglądają jak meble drugiej jakiści. Tylko szkoda, że zapłaciłam za jakośc pierwszą. Szczerze nie polecam. Wystawiona 13-11-2011 14:13 przez Katarzyna (93.105.153.*)   Zgłoś nadużycie
Podpis elektroniczy Sigillum - wyświetleń 329Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)