Profesjonalny sklep internetowy /  strona www

Profesjonalny sklep internetowy / strona www nr 14682

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
3 000
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego
Sprzedawca
blackdream ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość
Kontakt
PRACOWNIA PROJEKTOWA BLACKDREAM.
Wyślij e-mail
myśliwska 2
33-300 Nowy Sącz

Pokaż na mapie
OPIS PRODUKTU

BUDOWA SKLEPU INTERNETOWEGO

 

 

Wiem że czytając to ogłoszenie należysz do tej grupy ludzi, którzy traktują poważnie swoją przyszłość i bez znaczenia czy już działasz w sprzedaży internetowej czy dopiero zaczynasz mogę Ci powiedzieć że na pewno brniesz w dobrą stronę. Dlaczego ? Tu akurat odpowiedź jest łatwiejsza, po pierwsze większość naszego życia przenieśliśmy do sieci przez ostatnie parę lat, po drugie, ludzi są coraz bardziej wygodni a nowoczesne technologię wręcz zdominowały nasze życie począwszy od smartfona po piekarnik z dostępem do Wi-Fi. 

 

Jedno jest pewne, chcesz zarabiać, dużo zarabiać i jeszcze więcej zarabiać więc sięgasz po coś co wiesz że ci to umożliwi a więc po sprzedaż internetową. Często jednak brakuje Ci wiedzy i opierasz się o przeczytane artykuły na blogach podbijających rating stron firmowych albo opowieściach znajomych, którzy już sprzedają coś w internecie. 

 

Zawsze wręcz pierwsza myśl sprowadza się do wystawienia ofert na allegro, niestety życie szybko weryfikuje nasz zapał ponieważ po kilku miesiącach okazuje się że to iż sprzedaliśmy 50 produktów i nasz biznes wygląda na rozwijający się dobrze to prowizja związana ze sprzedaniem tego towaru oraz opłaty za jego wystawienie, sprawiły że zarobiliśmy mniej niż na etacie w pobliskiej stacji benzynowej. 

 

Przychodzi czas, w którym już wiemy że chętni na nasz produkt są, że możemy w miesiącu sprzedać ich więcej niż nam się wydawało ale denerwuje nas wielkość prowizji firm zewnętrznych i decydujemy się na postawienie swojego sklepu internetowego. Wbrew pozorom to też wiąże się z kosztami ale we własnym sklepie już nie konkurujesz z 2000 innych ofert nie rzadko tańszych od Twojej. Więc w ogólnym rozrachunku wychodzisz na plus. 

 

Wybierasz firmę do budowy sklepu, w tym miejscu zaczyna się problem ponieważ tanie oferty kuszą, przeglądasz oferty za kilkanaście złotych miesięcznie, jest dobrze. Po czym czytasz opinie i okazuje się że setki klientów przed Tobą wybrały tą opcję … ale był to błąd. Dlaczego ? 

Ponieważ takie rozwiązania pozornie kompleksowe, są mocno ograniczone funkcyjnością nie mówiąc o dostępnie do kodu. Następnie trafiasz na oferty sklepów na własność, jest ciekawie ponieważ ceny zaczynają się od około 1000zł. Pozornie niestety ponieważ rozrzut cenowy jest tak wielki że sam nie wiesz co z czego się bierze. Oglądasz jeden sklep, widzisz cena 1500zł, oglądasz drugi całkiem podobny ale cena już 5500zł. Nie umiesz ich porównać ponieważ każdy ma inne nazewnictwo i nie wiesz do końca czy dane rozszerzenia dają ten sam efekt. 

 

Wyjaśnię ci po krótce co tak naprawdę będzie istotne w budowaniu sklepu : 

 

sklep musi być lekki, co znaczy że jego kod jest bardzo czytelny dla wyszukiwarek i przeglądarek a strona się szybko wczytuje 

 

sklep musi oferować prosty proces zakupowy dla klienta, oraz łatwe wyszukiwanie produktów, zbyt skomplikowane mechanizmy powoduje tzw porzucone koszyki

 

sklep musi być przejrzysty, zbyt dużo elementów odrywających uwagę, rozpraszających oglądającego, wprowadza zbędny niepokój i obniża konwersję. 

 

sklep musi dawać nam możliwość rozbudowy na każdym etapie, również w trakcie jego używania, kto wie czy nie będziesz wprowadzał systemu ratalnego za rok, Twój sklep musi być na to gotowy. 

 

wybór platformy sklepu powinien uwzględniać dostępność rozszerzeń dla niej oraz kosztów, przykładowo PRESTASHOP ma dużo rozszerzeń ale ich koszt jest conajmniej nieracjonalny 

 

sklep musi posiadać system bezpłatnej, automatycznej aktualizacji swojego oprogramowania byś nie ponosił kosztów z tytułu aktualizacji, które są ważne.

 

sklep musi być twoim narzędziem, pokazujesz go klientowi przed pierwszym kontaktem więc spoczywa na nim funkcja wzbudzenia zaufania. 

 

 

 

Chętnie powiemy ci więcej, co zrobić aby Twój pomysł na sklep w sieci był skuteczny. Zbudujemy dla Ciebie taki sklep, który będzie odzwierciedlał Ciebie jako przedsiębiorcę oraz promował Twoje produkty w skuteczny i dochodowy sposób. 

 

 

SŁOWA KLUCZOWE
sklep internetowy, strona www, grafika
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Profesjonalny sklep internetowy / strona www (galeria) - wyświetleń 30613Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)