favore.pl
Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia remontowe

Zlecenia parkieciarskie - Panele, parkiety, listwy

Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

1 2 3 z 3  

Podłoga to podstawa każdego pomieszczenia. Może być ona goła bądź przykryta dywanem. Najczęściej spotykanymi materiałami wykorzystanymi do wykonania podłogi są drewniane parkiety i panele. Aby wykończyć podłogę potrzebne są do tego listwy pasujące kolorystycznie do paneli lub parkietu. Odgrywają one bardzo ważną rolę w budynkach. Ceniona jest również ich estetyka, jeśli odznaczają się niespotykanym wzorem lub kolorem.

Czym są panele?

Jeśli posiadamy w domu ogrzewanie podłogowe to najlepiej wybrać panele zdobywające coraz większą popularność, dzięki dobrej trwałości, efektownemu wyglądowi oraz różnorodnemu wzornictwu. W przeciwieństwie do drewnianego parkietu można ułożyć je samodzielnie i nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ich największą wadą jest brak możliwości odnowienia oraz słaba izolacja hałasu

Czym są parkiety?

Parkiety są jednym z najpopularniejszych rodzajów posadzek, dzięki temu, że drewno jest miłe w dotyku, ciepłe i dobrze izoluje termicznie. Niestety nie sprawdza się w przypadku, jeśli mamy w domu bądź firmie ogrzewanie podłogowe - źle przewodzi ciepło.

Czym są listwy?

Listwy przypodłogowe mają za zadanie maskować przerwy dylatacyjne podłóg chroniąc ją przed wybrzuszeniem się pod wpływem wilgoci, chronić ściany przed uszkodzeniami i zabrudzeniem, a także umożliwić rozprowadzenie kabli w taki sposób, aby nie było to widoczne. Listwy również pełnią rolę estetycznego połączenia podłogi ze ścianami.

Wybierz kategorię zleceń

Wybierz lokalizację