favore.pl
Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia instalacyjne

Zlecenia wodne, kanalizacyjne, sanitarne

Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

1 2 3 4 5 6 7 z 17  

Czy zlecenia wodne, kanalizacyjne lub sanitarne są tym samym co hydraulika?

Pomimo tego, iż hydraulika zdecydowanie kojarzy się z wodą, nie powinniśmy wrzucać tych kategorii do jednego worka. Owszem, niektóre z prac, takie jak wykonywanie instalacji sanitarnych można utożsamić ze zleceniem sanitarnym, jak i hydrauliką. Jednakże zlecenia hydrauliczne dotyczą głównie drobnych napraw, np. cieknącego kranu, czy stworzenia przyłącza hydraulicznego. Zleceniami wodnymi, kanalizacyjnymi, czy też sanitarnymi nazywa się praktycznie większość pozostałych zadań, które mają powiazanie z wodą.

Zlecenia wodne, kanalizacyjne i sanitarne- jakie zadania obejmują?

Takimi zleceniami, w większości przypadków, jest wymiana lub stworzenie nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Osoba wykonująca takie prace jest odpowiedzialna za podłączenie wody w danym pomieszczeniu. Często poszukuje się także osoby, która dokona napraw wynikających z awarii. W przypadku zazwyczaj mniejszych miejscowości, takie zlecenia obejmują także budowę i demontaż szamba, wykopanie oraz czyszczenie studni, jak i założenie kanalizacji deszczowej.

Firmy zajmują się także wykonywaniem usług z zakresu sieci wodociągowych. Obejmują one ułożenie nowej, zdemontowanie lub naprawę sieci wodociągowej. Usługi te w wielu przypadkach to wymiana pompy lub części rurociągu.

Jednym ze zleceń sanitarnych jest montaż sanitariów, takich jak wc czy umywalka, zaś podstawowym zleceniem kanalizacyjnym jest udrożnienie kanalizacji. Jako przykład zlecenia wodnego możemy podać stworzenie lub renowację oczyszczalni ścieków. Co więcej, ten typ zleceń obejmuje nawet budowę lub czyszczenie basenu.

Wybierz kategorię zleceń

Wybierz lokalizację