favore.pl
Favore.plZleceniaZlecenia motoryzacja i transportZlecenia transportoweZlecenia przeprowadzkowe

Przeprowadzka - Warszawa z Grochowa na Białołękę, mazowieckie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Przeprowadzka - Warszawa z Grochowa na Białołękę nr 729022

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: mazowieckie
Data dodania: 26 lut 2021, 14:09
TREŚĆ ZLECENIA
Dzień dobry,
Jest do zrobienia przeprowadzka w Warszawie 6 marca (sobota) z Grochowa na Białołękę (25 km). Wszystko wejdzie może na raz lub max na 2 razy do auta klasy Opel Movano czy Ford Transit. Załadunek z przemieszczeniem po klatce schodowej 50 m + duża winda do garażu (max wysokość auta, które mieści się w garażu to 2m), rozładunek przez garaż na parter po schodach lub małą windą, przemieszczenie 25 m.
Do przewiezienia: stół, 6 krzeseł, materac, łóżko, kanapa mała (IKEA KLIPAN), dwie komody, witrynka, fotel, ławka, lampiony, szafki nocne, kwietniki, ~30 kartonów, worki i miękkie torby z ubraniami, TV w pudełku 55", kwiaty w kartonach (delikatne). Łącznie około 1T.
Oczekuję oferty poniżej 600 zł.
Zlecenie od osoby prywatnej.

Wybierz kategorię zleceń

Wybierz lokalizację